Jump to content

Zamjena fara


Harko

Recommended Posts

Imam namjeru promijeniti farove jer su stari matirani.

Vidim gornje držače fara, ali ne vidim što ga drži dolje.

Da li moram skidati prednji branik da dođem do doljnjeg nosača fara?

Megane I, godina 2002.

Link to comment
Share on other sites

Da, moras. Dva nosaca mozes odsarafiti kad otvoris haubu, ali za donji moras skinuti branik koji se drzi na tri sarafa.

Link to comment
Share on other sites

smotaj kotače u jednu stranu, odšarafi prednji vijak što drži plastičnu oblogu koša, zavuci gedoru 10 i odvij branik. Zna biti hrđdavo pa pukne vijak. Odviješ na sredini branika vijak kad otvoriš haubu i to je dosta za jednu stranu. Isto na drugoj strani ponoviš

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav dečki. Jel ima negdje poslikano gdje su vijci od branika. Moj malo visi i trebam ga dotegnuti nekako al ne znam gdje se drži. Ili ako netko ima živaca poslikati.. Sorry za OT al da ne otvaram novu temu.. 

 

PS

Svako dobro u Novoj..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo samo da javim da sam zamijenio farove. Bilo je lako jer ste napisali i slikali sve što i kako...

Normalno, šarafi su popucali, izbušio ih i natjerao druge (nemam gevintborere) te sve završio za 3 sata.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.