Jump to content

HITNO - Francuski ključ za odšarafiti gumu


lebowski

Recommended Posts

Pozdrav, kao što kaže naslov, hitno bih trebao taj ključ, nalazim se u nekom selu u Mađarskoj s puknutom gumom. Je li taj ključ negdje tamo gdje je dizalica ili negdje drugdje?

Link to comment
Share on other sites

Ovo je za Lagunu III Grandtour. Čini mi se da je tamo gdje je dizalica, ali da ga je netko uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Zašto francuski ključ? Stopirati neki auto i posuditi. Moguće da je netko strgao originalni ključ. Možda imaš set za krpanje, a ne rezervni kotač?

Link to comment
Share on other sites

Imam rezervni kotač. To se dogodilo na ulazu u dvorište, idem kod susjeda žicat. Jel zna tko mađarski :D

Link to comment
Share on other sites

Vrancuski kljuc je onaj sta se steluje rukom? S njime neces nista odsarafiti. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je okej prošlo,nažicao sam ključ od nekog Mađara u jedno desetoj kući koju sam obišao.Objašnjavao rukama i nogama,sreća što je ključ pasao.Inače Mađari nemaju baš običaj stavljat zvona na vrata,a svi imaju otključane kuće.:hey:

Link to comment
Share on other sites

U Kauflandu nov teleskopski kljuc za manje od 130kn (nekad bio), meni traje vec godinama.

Link to comment
Share on other sites

Imam rezervni kotač. To se dogodilo na ulazu u dvorište, idem kod susjeda žicat. Jel zna tko mađarski :D

Ne spminji mi Mađarski, zadnji put kad sam bio morao sam se nogama i rukama sporazumjevati. Naučio sam samo dvije riječi, Igen i uj.:ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Našao sam na buvljaku za 20 kn neki VAGov ključ,paše.Mađarski znam čak i reći nem tudok mađaroš,ne govorim mađarski.

Edited by lebowski
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.