Jump to content

P:Clio 2ph2 1.5dci 02.g(oglas iz usluge)


dario radić

Recommended Posts

Prodaje Renault Clia 1.5 dci, 2002 godina,256tkm, nije registriran, stanje odlično, nikad udaran, uloženo puno truda, vremena i novaca. Auto ima sve novo, samo treba zamijeniti pumpu goriva. Auto normalo vozi i pali, ali ta pumpa se jako ljušti (tko se kuži u to, razumije sve). Na njemu su gume 205/45/16, a imam sve 4 zimske 195/65/14 u dobrom stanju. Cijena je s felgama. Prodajem zbog kupnje većeg vozila. U obzir dolaze samo ozbiljni kupci. Zvati na broj 097 668 1165-Tomislav.

ZVATI ISKLJUCIVO NA BROJ

Cijena je 1500eura i podlozna je sitnijoj korekciji za ozbiljnog kupca.

Slike i ostale informacije:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-1.5-dci-oglas-16043034

Link to comment
Share on other sites

Ovaj auto se prodaje vec MJESECIMa.

Dal mu mozes ti reci valjda ga znas, da nije problem u autu, nego u CIJENU, prodaje prastarog clia sa miljun km na satu , sa neispravnim najskupljim dijelom, nereganog

kakvih 1500€ pobogu

Link to comment
Share on other sites

Pa imam isto misljenje kao i ti,malo mi je glupo covjeku rec,preskup ti je auto,nebus to prodal...auto je generalno dobar i netko ko vidi isplativost u slaganju toga ima dobru podlogu,uglavnom svaka roba ima svog kupca a tko ima 1100 eura u rukama odpeljat ce auto sa dobrom podlogom...

Link to comment
Share on other sites

Odi pogledat auto i ponesi novce,ja mislim da bi ga dao,posto vec ima drugi auto u planu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.