Jump to content

CLIP CAN dijagnostika


Penava

Recommended Posts

Tko u ZG ima CLIP Can? Trebao bih iskljuciti senzore tlaka u gumama da mogu staviti druge felge

Edited by Penava
Link to comment
Share on other sites

I meni treba...

Al slobodno skines i vozis se s drugim felgama...na 197ici samo natpis pise da nema senzora pri paljenju i to je to..par sekundi

Link to comment
Share on other sites

kod lagune ispiše senzor fault i cijelo vrijeme svijetli žuto na satu, to i mene muči, al bome 150kn ne vrijedi da nekome platim da mi senzore na čeličanama upari, rađe tak vozim ili ako naletim da netko za kavu to napravi ak ima doma kabel i dijagnostiku.

Link to comment
Share on other sites

kod lagune ispiše senzor fault i cijelo vrijeme svijetli žuto na satu, to i mene muči, al bome 150kn ne vrijedi da nekome platim da mi senzore na čeličanama upari, rađe tak vozim ili ako naletim da netko za kavu to napravi ak ima doma kabel i dijagnostiku.

150 kn!!! Bome mi dodje kupiti dijagnostiku i ljudima spajati za 20 kuna (cisto da ne dolaze svaki cas :))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.