Jump to content

Farovi GT line


France_Art

Recommended Posts

Zamolio bih nekoga da mi posalje ili napise broj sasije Megane 3 GT line bez xenon farova. Treba mi da porucim farove sa crnim kucistem bez xenona, ili neko ako zna kataloske brojeve tih farova. MOj servis ne moze to poruciti bez broja sasije tog auta.

 

Farovi kao na slici:

renault-megane-gt-line-coupe-7.thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala, znas li samo jos da li su ovo bas kao slike. Trebaju da imaju i sijalicu za day light, ovu pored zmigavca.

Link to comment
Share on other sites

Od kojeg je ovaj far ? Posto imam dnevna svijetla ispod nisam ni znao da postojebista u faru ...

image-b5611cb452767d639349e1fb76c79449415b89a66434a5b8c51d8d2e02ffb6a1-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala, znas li samo jos da li su ovo bas kao slike. Trebaju da imaju i sijalicu za day light, ovu pored zmigavca.

To su originalni/Hella, s dnevnim svjetlom. 

Link to comment
Share on other sites

Od kojeg je ovaj far ? Posto imam dnevna svijetla ispod nisam ni znao da postojebista u faru ...

image-b5611cb452767d639349e1fb76c79449415b89a66434a5b8c51d8d2e02ffb6a1-V.jpg

Megane 3. 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahhaa, pobjednik :-)

 

od kojega megana 3 ? Gt , sport, van ...

 

imam redizajn sa led sijalicama ispod, da li da kupim ovaj far pa da trazim drugi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ajmo jos malo o farovima.

 

Imam dlr ispod fara na redizajnu pa mi trebaju farovi bez pozicije unutra a da su crni. 

 

Moze part number ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Čemu komplikovanje , rastaviš svoje farove i tu unutrašnju blendu lakiraš u crno i eto ti GT farova.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Batice ja kad bih rastavljao ne bi me zvali Miško ... a i ne zovem se tako . 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.