Jump to content

P: Twingo 1.2 1998 odličan


Marin1

Recommended Posts

Prodajem Renault Twinga 1, god proizvodnje 1998. 225 tkm, redovito servisiran i odrzavan, u super stanju. Zatamnjena stakla, prednje lampe redizajn, zadnji spoiler, led osvjetljenje, alu felge s odličnim gumama. Prije cca 10 tkm promijenjen zupčasti, mala potrošnja. Reg do 6/2015, lokacija ZG

Cijena 1250 eura nije fiksno!

091 51 41 411

20160112_091637.jpg

20151213_114905.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šibni mi broj moba na PM pa se čujemo !?

 

Ha,ha tek sad vidio broj gore, čujemo se .

Edited by cliomir
Link to comment
Share on other sites

pitam jer sam nasel u oglasniku iste al farbane u mat crno za 250/kom... sa montazom i balansiranjem...

Link to comment
Share on other sites

pitam jer sam nasel u oglasniku iste al farbane u mat crno za 250/kom... sa montazom i balansiranjem...

bez guma? Probaj spustit još malo, ipak su to 13". Jedino ako su nove..

Link to comment
Share on other sites

sad je samo problem kaj su mi ljetne na viksi i ne da mi se po njih da mi to zmontira... a i ne znam do kad moramo zimske imat... to cu sad saznat... do 15.04.... super

Edited by zac7654321
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.