Jump to content

Sjedala


Matko123

Recommended Posts

Pozdrav ljudi zanima me ako imate koju preporuku za sjedala za clia. Htio bi neka onako malo dublja sjedala, ne moraju biti prave skoljke ali niti da nisu kao ova koje sam dobio s autom. Vozim clio 1.2 tako da ne treba bit nista posebno. Marka sjedala nije bitna samo da nisu jako skupa jer nemam bas preveliki budzet. 
Unaprijed hvala

Link to comment
Share on other sites

Uzmi duboka sjedala iz clia.

Mislis na duboka sjedala iz Clia sport? Trazio sma vec ali nema ih nigdje za nac, bio sam na renaultovom otpadu i po forumu sam gledao i nisam nista nasao

Link to comment
Share on other sites

Bilo ih je i na obicnima s jacom opremom. Nevidim preko tapatalka koji model je clia u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Bilo ih je i na obicnima s jacom opremom. Nevidim preko tapatalka koji model je clia u pitanju

Sjedala mi trebaju za Clio 2 2001 godina, cak ne moraju niti bit s renaulta nego samo da mi odgovaraju unutra

 

Link to comment
Share on other sites

Ima obicna duboka sjedala na kojima ne pise renault sport i nisu iz istih. Lako dobavljivi su dosta

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

U cliu su se tvornicki ugradivali ti ajmo rec "profilirani" sicevi. Svaka malo bolja oprema je imala takva sjedala. 

renault-clio-1.2-community-plin-slika-28

Link to comment
Share on other sites

Iz iskustva savjetujem da uzmes sjedista iz istog automobila. Postavljenje sjedista od necega drugog nosi sa sobom more problema i kad sve ispetljas skontas da se pozicija za volanom drasticno promjenila i vise to nije taj automobil.

Link to comment
Share on other sites

Mislis na duboka sjedala iz Clia sport? Trazio sma vec ali nema ih nigdje za nac, bio sam na renaultovom otpadu i po forumu sam gledao i nisam nista nasao

di je renaultov otpad?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

prati si i avto.net.. ja sam takve siceve ubo za 50€ komplet,jedino šta je je vozačev bil malo poderan..čak sam dobil i račun

Link to comment
Share on other sites

uzmi kožne od sporta, ja sam svoje nabavio u crnoj gori, dostava za HR me koštala 100kn što je sasvim prihvatljivo. prezadovoljan sam 

Link to comment
Share on other sites

uzmi kožne od sporta, ja sam svoje nabavio u crnoj gori, dostava za HR me koštala 100kn što je sasvim prihvatljivo. prezadovoljan sam 

imaš neki kontakt? od koga si uzeo? privatni prodavač ili neki otpad?

Link to comment
Share on other sites

Ovako neki covjek ih je imao, to sam naso na fejsu u onoj grupi Renault oglasnik.  Pogledaj u moju temu kak izgledaju ti sicevi. ljepsi su od bilo kojih drugih

Link to comment
Share on other sites

znam kak zgledaju, super su... al meni treba naslon za ruku iz twinga 2, zato pitam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.