Jump to content

Megane II phase2 blatobran


daniels1001

Recommended Posts

Pozz

netko me stisnuo na parkingu pa mi blatobran popucao na kopcama. 

Dakle, radi se o maganu II cc redizajnu. 

E sad, blatobran od nijednog drugog ne pase, navodno samo od cc i rs-a

 

a onda je moje pitanje dali he blatobran sa prije redizajna cc-a isti ili je na redizajnu drugaciji?

eh i da. Radi se o prednjem blatobranu :-)

Link to comment
Share on other sites

Tenx

 Nema nigdje od redizajna... Znaci slobodno mogu uzet od cc-a model prije rredizajna... Spasen sam!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam svi blatobrani prednji su identicni kroz modele ukljucujuci i sedana

Link to comment
Share on other sites

nebu išlo! samo poslje redizajna mora gledat jer svjetla nisu ista i ne paše. 

Link to comment
Share on other sites

ma koji dio je razliciti ? jedina razlika je prednji branik, hauba je ista, branici su isti.. 

Link to comment
Share on other sites

Prema katalogu u ducanu, blatobrani su isti za megan 3 vrata, 5 vrata, karavan i limuzinu. A za rs i cc ti ne pasu. 

Edited by daniels1001
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupio blatobran

naime

blatobran za cc i sedan verzije meganea nisu isti. Cc ima drugacije, tj isti su bio cc redizajn ili prvi model. A megani 3vrata 5 vrata kombi i limuzina imaju drugacije.

najuocljivija razlika je sto kod cc-a produzetak plastike od  retrovizora ne ide i na blatobran a kod ostalih ide. Drugo, cc ima prosireni blatobran sa izrazenim pregobom u visini retrovizora.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Novo pitanje a da ne otvaram novu temu.

 

Na megan CC redizajn mi pri vađenju zadnjeg desnog stopa radi zamjene zaruljice pukao jedan nosac. Doduse, kako vidim on je vec bio puknut i ljepit. Ja bi sada kupio drugi, ispravni pa je pitanje,:

Dali pase stop s prvog modela na redizajn ili redizajn CC ima drugaciji?

Dali moram trazit iskljucivo od redizajna ili je isto od 2003-2008?

Link to comment
Share on other sites

redizajn. mijenjali su konektore ako nista drugo s ph1 na ph2

Link to comment
Share on other sites

Taj dio, di su konektori (unutrasnjost stopa mi je citavo. 

On je na 3 kopce na vanjski dio stopa od kog mi puknuta kopca. 

E sad znaci konektor je manje vise nije vazan, neznam jos vanjski dio...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.