Jump to content

Filter zraka


dragon

Recommended Posts

Kada čovjek ima viška vremena, svakakve gluposti mu padaju na pamet :-)

Da li je tko od vas forumaša, a vjerujem da je.... ugrađivao kakav sportski filter na 1.2 8V motor? Kakva su iskustva? Gljiva? Zamjenski filter u original kućištu?

Ili je slučajno "optimizirao" usis prema ovome modelu http://www.twingotuningforum.de/thread-10509.html ???

 

Link to comment
Share on other sites

imam ja gljivu ali nema nikakvog smisla previse. sad kad sam dobio placu pocastio sam twinga sa k&n filterom

Link to comment
Share on other sites

Nemijenjas ga stalno neg samo peres/odrzavas.

I slabije ti filtrira neg obican filter.

Link to comment
Share on other sites

znaci nema prednosti? ne znam jel dobro ili loše da slabije filtrira al logika nalaže da nije dobro..?

Link to comment
Share on other sites

dobijes malo bolji protok zraka, al mene npr to na vozilu koji ima MAF jako odbija, jer ce se ulje kojim se "podmazuje" filter pokupiti u zraku jer nesto i ispari itd, i to ce ici direkt na maf.. neznam meni je jednostavniji i bolji obican papirnati filter

Link to comment
Share on other sites

Ostajem i ja na serijali ;-) kada bude došlo vrijeme za zamjenu, staviti ću neki kvalitetniji brand name i to je to... 

 

Link to comment
Share on other sites

Baš obrnuto ako već želiš malo više zraka stavi čim jeftiniji standard

a ne se j... sa sportivom pa pranja sušenja uljenja...sve sam to već prošao i ako nije neka pila od auta totalno nepotrebno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.