Jump to content

Ugradnja displaya u Lagunu


Reus94

Recommended Posts

Pozdrav, htio bi u svoju Lagunu 2003. godine ugraditi ekran koji bi dosao na mjesto radio uređaja, prostora za stvari i eventualno držača za čaše...Pošto sam poprilični laik u tome zelio bi da mi netko tko ima iskustva s tim kaže od koliko inča ekran da tražim, koje marke te na koje stvari trebam pazit po pitanje odgovaranja odredenog displaya na moju Lagunu...hvala unaprijed [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Jel je to netko nesto vec slicno radio??

Da, imas na google dosta slika a i po oglasnicima u Hrv i BiH možeš nać Lagune s velikim ekranom umjesto radija.

Link to comment
Share on other sites

ajd stavi neki da ne moramo traziti :D 

jel mislis na 2din uredjaj ili radio kojem se izvlaci ekran?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto razmišljao o tome.

Ima jedan turčin koji je to lijepo napravio, neznam link.

Meni je veći problem ukrasna maska oko uređaja, da to lijepo izgleda.

Maski nema za kupiti, moraš ih sam raditi, a neznam da li sam dovoljno vješt u tome

Ja sam gledao Kenwood  DDX 4016 BTod 6,25 inča, ili Alpine IVE W530E

Ide u lagunu a i cijena bez navigacije je ok

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto razmišljao o tome.

Ima jedan turčin koji je to lijepo napravio, neznam link.

Meni je veći problem ukrasna maska oko uređaja, da to lijepo izgleda.

Maski nema za kupiti, moraš ih sam raditi, a neznam da li sam dovoljno vješt u tome

Ja sam gledao Kenwood  DDX 4016 BTod 6,25 inča, ili Alpine IVE W530E

Ide u lagunu a i cijena bez navigacije je ok

A na koje sve čimbenike moram obratit paznju prilikom izbora displaya?

Link to comment
Share on other sites

Pokušaj izbjeći kineske no name proizvode jer nećeš biti zadovoljan.

Prijem signala je u velikoj večini loš, lcd ekrani su lošije kvalitete i sa manje pixela

Rađe uzmi neki od renomiranih brendova u cjenovnom rangu koji ti odgovara

Imaš i uređaje bez utora za cd, koji su povoljniji. Ako koristiš samo usb i to ti je jedna od opcija

Link to comment
Share on other sites

Pokušaj izbjeći kineske no name proizvode jer nećeš biti zadovoljan.

Prijem signala je u velikoj večini loš, lcd ekrani su lošije kvalitete i sa manje pixela

Rađe uzmi neki od renomiranih brendova u cjenovnom rangu koji ti odgovara

Imaš i uređaje bez utora za cd, koji su povoljniji. Ako koristiš samo usb i to ti je jedna od opcija

Aham, hvala ti puno, al mene još zanima što se tiče priključivanja ekrana u auto, na što trebam pazit da se ne bi desilo da mi taj ekran ne odgovara Laguni?

Link to comment
Share on other sites

Za početak, nije to samo display, najčešći naziv će biti 2din multimedija. Sljedeće, bez nekog adaptera neće raditi daljinski kod volana, display u autu neće pokazivati ništa. Ostalo bi trebalo biti ok.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kasno sam vidio post, jbg... u 2 din stane 7'' tablet bez je8e, malo se treba poigrat... ima na youtubeu filmić di ga neki balavander ubaci u neki bmw za par sati... fora je da je on negdje nabavio i nekakvu pločicu koju ušteka na tablet pa mu rade i komande na volanu... super brija koja nije (pre) skupa...

https://www.youtube.com/watch?v=8KjlvHGIK6g 

Edited by zac7654321
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.