Jump to content

poklopac radia


Erich

Recommended Posts

pozdrav svima, zna li neko kako skinuti ovaj poklopac na laguni 2? (možda kakav video na you tubu)

20160228_115328.jpg

Edited by Erich
Link to comment
Share on other sites

Ni malo jednostavan zahvat. Sve se mora rastaviti, cijeli kokpit se skida.

ma daj me nemoj zaj..... pa nervira ne ono gumeno po toj plastici, sve nešto ko govno. Ne znam jel su sve takve ili je neko ovu moju prije mazo sa nečim ili...

Link to comment
Share on other sites

Sam poklopac se da skinuti. Dok za skinuti kućište sa opružnim mehanizmom treba skidati tablu.

Samo pod obavezno s nečim uhvatiti mehanizam s oprugom da se ne vrati unutra jer onda neznam kako ga izvuči van.

Mehanizam je sa dvije kopče uhvačen za poklopac. Prvo odvojiš one "noge", a onda otkačiš mehanizam. 

Slike večeras ili sutra jer sam na mobitelu pa nemam pristup slikama.

Link to comment
Share on other sites

Sam poklopac se da skinuti. Dok za skinuti kućište sa opružnim mehanizmom treba skidati tablu.

Samo pod obavezno s nečim uhvatiti mehanizam s oprugom da se ne vrati unutra jer onda neznam kako ga izvuči van.

Mehanizam je sa dvije kopče uhvačen za poklopac. Prvo odvojiš one "noge", a onda otkačiš mehanizam. 

Slike večeras ili sutra jer sam na mobitelu pa nemam pristup slikama.

hvala ti

Link to comment
Share on other sites

ma daj me nemoj zaj..... pa nervira ne ono gumeno po toj plastici, sve nešto ko govno. Ne znam jel su sve takve ili je neko ovu moju prije mazo sa nečim ili...

Pardon, prva pretpostavka je bila da mehanizam ne radi, jbg mislio sam da trebaš skinuti i rastaviti sve. Evo kolega petak me ispravio.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.