Jump to content

Dodatna kartica (ključ) Scenic 3


metropolac

Recommended Posts

Ima li netko informaciju kako napraviti duplikat kartice za paljenje, a da nije kod Štarkelja i sličnih, jer oni traže 770 kn. Ima gdje jeftinije? Kupio sam rabljeni auto sa samo 1 karticom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ima li netko informaciju kako napraviti duplikat kartice za paljenje, a da nije kod Štarkelja i sličnih, jer oni traže 770 kn. Ima gdje jeftinije? Kupio sam rabljeni auto sa samo 1 karticom

Mozes pitat u CityCentru na jankomiru, tamo sam povoljno dobio kuciste kljuca za chevrolet. Radnja ti je u podrumu kod sjevernijih pokretnih stepenica koje idu iz garaze.

Link to comment
Share on other sites

 

Mozes pitat u CityCentru na jankomiru, tamo sam povoljno dobio kuciste kljuca za chevrolet. Radnja ti je u podrumu kod sjevernijih pokretnih stepenica koje idu iz garaze.

probaj izbjeci city centar.Meni za megana 3 su trazili 200kn za zamjensko kuciste,probaj otici na savicu na plac ima ducan radi kljuceve,otkljuvacanje i sve vezano uz elektorniku.moja preporuka fer i korektni decki.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

nema nigdi osim u servisu 900 kn košta ja radio pitao sam trojicu koji radi kartice ali mogu samo one sa 3 tipke ove sa 4 nemaju softver preskupo im dok malo ne zastari

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.