Jump to content

P: Megane II, 1.5 dCi, 2003.


IcyTexx

Recommended Posts

Prodajem Renault Megane II 2003., 1.5 dCi 60kW, 82HP. Registracija i osiguranje vrijede do kraja 07/2016.

Auto je u vrlo dobrom stanju za broj kilometara, redovito servisiran kod BB. Obavljen je treći veliki servis, također je zamijenjen set kvačila i zamašnjak kao i prednji diskovi i pločice te zadnje opruge, leteći ležajevi... Nije potrebno neko dodatno ulaganje. Auto ne dimi, turbina se ne čuje.

Trenutno su na njemu zimske gume Continental TS850 u drugoj sezoni i malo kilometara, uz njega dajem i ljetne Michelin Pilot Sport 3. Dimenzije 205/55/R16.

Prodajem ga zbog kupnje novog auta.

Cijena: 17.000kn.

 DSC03957.th.jpg DSC03958.th.jpg DSC03959.th.jpg DSC03960.th.jpg DSC03961.th.jpg DSC03963.th.jpg DSC03964.th.jpg IMG_0381.th.jpg DSC03953.th.jpgIMG_0392.th.jpg

Ovo kaj se vide zvučnici na slikama, njih izvadim kod prodaje i idu stock poklopci gore.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

Koja je prica sa peticom?

I cijena meganu?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, prebrzo sam stisnuo objavljivanje teme pa sam naknadno sve ispravio.

Priča s peticom?

EDIT: Ahaaa petica. Tek sad vidim da me photobombala. 

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.