Jump to content

štelanje sjenila na prednjem faru megane 2


mamba

Recommended Posts

Pozdrav forumaši:wavey:,zanima me jel ikad itko pokušao popraviti sjenilo fara,znači meni je propalo sjenilo fara prednjeg lijevog,znači onaj šarafić za štelanje nema nikakvu funkciju,došao sam do sjenila rukom kroz rupu za zamjenu sijalice i ono samo klapsa gore dolje,kad ga držis rukom onda stoji a kad ga pustiš samo propane dolje.

 

Auto je megan grandtour 2006.

Link to comment
Share on other sites

Sjenilo trba biti ucvrsceno i na osovinicu motorica. Vijkom na motoricu stelas gore dole

Link to comment
Share on other sites

lako moguce da se samo otkacilo s motorica, skin se far i uglavi nazad, nije neka drama to napraviti :)

Link to comment
Share on other sites

A možda mu je i pukel koji nosač sjenila..tako je i meni bilo..al dobro ja sam bubnul auto ,pa je radi toga puko..

 

Link to comment
Share on other sites

Izvadi zarulju i sjenilo jace povuci prema motoru. Ako je samo otkopcano od motorića kliknut ce u osovinicu i radit ce finkcija podesavanja.

Link to comment
Share on other sites

Ok,pokušat ću sutra,znači samo sjenilo malo povučem unatrag i trebalo bi sjest natrag na mjesto:yeah:

Link to comment
Share on other sites

Da povuces prema motoru. Ako ništa nije slomljeno i ako je motorić za podešavanje na mjestu sjest ce na mjesto.

Link to comment
Share on other sites

Kako se skida žarulja dugog svjetla,dal se samo povuče il je treba nekud zakretat?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ju drzi zicana kopca koju moras otkaciti i zarulju samobpovuci vani

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.