Jump to content

Megane 3 gumeni tepisi


Max

Recommended Posts

Imam one gumene s uzorkom ripni vec dugo i vozacki mi se probusio na mjestu desne pete pa mi treba samo taj. 

Moze li se negdje nabaviti odvojeno, da ne kupujem komplet?

Link to comment
Share on other sites

Također ću uskoro morati zamijeniti vozački. 7 godina je izdržao i sad se poznaje lijeva peta. Inače tepisi su odlični i ne bi mi bilo žao dati 400tinjak kn za nove.

Link to comment
Share on other sites

Pa jesu odlicni ali su ostali kao novi pa bi zato samo vozacki iako mi se cini da cu morati komplet kupiti..

Link to comment
Share on other sites

Pro mimato ima po narudžbi i platnene i gumene tepihe. 

Ali ako imaš original, vrlo vjerojatno će se razlikovati dezenom. Možda da uzmeš prednja 2?

Link to comment
Share on other sites

Iste takve imam i u Laguni tak da mislim da nisu original.. hvala na savjetu, bum vidio kod njih kaj nude!

Link to comment
Share on other sites

Gledam danas u Roci, orginal gumeni tepisi za Megane 3 nekih 230 kuna. Komplet.

Link to comment
Share on other sites

230kn??? Konačno normalna cijena i vrijedna svake lipe ;)

Ja sutra idem na ovaj besplatni pregled do ACCL-a u Zaprešiću pa ću pogledati.

Link to comment
Share on other sites

Max i ja sam prije par godina htio mijenjati vozacki jer se probusio na mjestu desne pete. Ali to zaboravi da ces naci.

Btw, ne znan kako se nekome moze izlizati na lijevoj peti? Desna je uvijek na gasu, tj. na istom mjestu, pa je i logicno

Link to comment
Share on other sites

Mogu jedino dati napraviti u pro mimatu prednja dva 80-250kn. Ak je 230 original mozda je to najzgodnije..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Max i ja sam prije par godina htio mijenjati vozacki jer se probusio na mjestu desne pete. Ali to zaboravi da ces naci.

Btw, ne znan kako se nekome moze izlizati na lijevoj peti? Desna je uvijek na gasu, tj. na istom mjestu, pa je i logicno

 

 

Skandinavski način vožnje :D

Što ja znam kako se može nekom izlizat na lijevoj nozi. Meni se izlizalo. :(

Link to comment
Share on other sites

Znaci držiš uvijek nogu lagano na pedali kvacila?

I meni to palo na pamet. Nekako sam se uspio rijesiti te glupe navike...ako se dobro sjecam mislim da sam skoro 5 godina vozio s lijevom nogom na kvacilu.

Link to comment
Share on other sites

I meni to palo na pamet. Nekako sam se uspio rijesiti te glupe navike...ako se dobro sjecam mislim da sam skoro 5 godina vozio s lijevom nogom na kvacilu.

Jako losa navika po trajnost kvačila

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo držanje noge na kvačilu??? Bio sam sarkastičan.

Stisnem prešaltam, i stavim nogu lijevo od papučice kvačila na odmorište noge. 

Al vozim i sa cipelama (business style :D) pa vjerojatno i od toga.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.