Jump to content

Renault sport oznaka - POZICIONIRANJE


Zrmi RS

Recommended Posts

Može li mi netko s novijom oznakom "RS Renault sport" izmjeriti tj. reći u kojem se dijelu točno lijepi? Trebaju mi nekakve mjere, jer nije došla ona šablona s oznakom kao kad dođe s natpisom "Clio". Donja slika sve govori, pa molim nekoga s Cliom 200 ili Akrapovićem da mi napiše. Hvala :)

Znači 4 mjere udaljenosti značke: crna, plava, crvena i zelena strelica. Nisam se bas potrudio u Paintu ali kuži se :D

 

renault_clio_RS_Akrapovic_edition_05.JPG

Link to comment
Share on other sites

Skines zastitnu foliju s naljepnice, prislonis, vidis jel ravno ,poruktas i gotova prica :)

?

Link to comment
Share on other sites

Ili ako patiš od OCD-a, uzmeš kutomjer i izmjeriš udaljenost od donjeg dijela gepeka i bočnog dijela. :D

Kvragu Zrmi.

Link to comment
Share on other sites

Ajd moze neki pametan komentar na pitanje. Tko ga nema neka ne pise. 

Link to comment
Share on other sites

naljepis cirka, bas ce ti netko na cesti uzet subler i mjeriti dal je na 25mm od ruba ili 27...tako sam i ja svoje naljepio, pa izgledaju kao original

Link to comment
Share on other sites

Das nekom 500kn na forumu da ti zaljepi. 

:aua::respect:

 

Zrni, pazi samo da je ravno, to mozes i sa libelom, ostalo ti nije bitno...

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Zeko je jak na rijecim preko foruma. Biser i pol.

Nema veze. Ako nitko nema takvu oznaku ili mu se ne da premjerit zaljepit cu odoka. Htio sam da bude OEM. 

Link to comment
Share on other sites

Evo nove teme za popodnevna opuštanja. Predviđam da će potrajati barem 27 stranica... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Kakve nove teme??? Sta otvarate milijun topica o uljima i glupostima a ja pitam za pizicioniranje oznake. Zakljucajte topic molim. Dosta mi je pametovanja i zekoslavih prijetnji

Link to comment
Share on other sites

  • MilosB locked this topic

Da se tenzije ne bi dalje dizale nepotrebno tema ide u lock, a netko ako ima nek se javi Zrmiju direkt i da mu ih.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.