Jump to content

releji žmigavaca - Megane I Coupe


Gusta

Recommended Posts

Pozdrav, 

imam problem da su mi prestali raditi žmigavci kad se pale na ručici ( kad upalim sva 4 onda rade)..

Mislio sam da je otišla ručica ali danas sam stisnuo prekidač za sva 4 do pola (što je ukljičilo samo desna dva žmigavca) i ako u tom trenutku stavim ručicu u položaj prema dolje (ljevi žmigavci) onda se upale i lijevi.

 

Na temelju toga sam zaključio da je ručica uredu,a da je otišao relej žmigavaca ( predpostavljam da prekidač za sva 4 ide preko drugog releja i da zato rade)

E sad pregledao sam sve i nemogu naći gdje na Meganu stoje releji / relej žmigavaca?

Pregledao sam sve osigurače i ispod haube u kutiji osigurača su tri releja al ne znam od čega su..  

 

Ako je netko imao takav problem, ili zna koji je relej od žmigavaca i gdje stoji, bio bih zahvalan na informaciji...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Releji su ti ispod osiguraca kod volana

Moras to sve izvadit van da bi dosao do njih

 

Nije bas lako za izvadit

Ja sam pokusavao al nisam uspio 

Mene zeza samo ljeva strana zmigavaca

Link to comment
Share on other sites

Uff,.. Nekako sam se nadao da su bar u pretincu ili ispod akumlatora ( negdje sam pročitao da tamo ima neki set osigurača).

 

Hvala na informaciji. Probat cu to danas pogledat.. bar da ih nađem gdje su,pa cu vec to zamjeniti.

 

Edited by Gusta
Link to comment
Share on other sites

na cliu je ispod volana lijevo..morat češ malo zavuč glavu al su lako dohvatljivi,pa će možda i kod tebe bit..kad nađeš to upali žmigavce i i slušaj koji ti klikče i njega iščupaj van,jer će ti bit više releja dole..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.