Jump to content

opruge clio 3


filip94k

Recommended Posts

pozdrav ljudi, jel ima ko iskustva sa spuštanjem clia 3 oprugama, al znaci da nije sport itd. 
uzasno me bode u oči to koliko je visok serijski, izgleda mi ko traktor 

 

ak imate mozda neke slike kak to izgleda nakon spustanja, kaj standardno je 30-35mm? to mi se cini da ce tek onda izgledat ko svaki drugi auto na cesti :(IMG_9406.thumb.JPG.cfec8e5ea3201b6c91121IMG_9422.thumb.JPG.a9a9d4d1f39b95e7dfd0c
 

Edited by filip94k
Link to comment
Share on other sites

1) dobre felge 

2) sto se tice spustanja imas dvije vrste.. putem opruga (H&R, FK, KW... sta vec izaberes) i putem gewindi (set opruga i amortizera uz odgovarajuca rucna stelanja) AP, KW, TE technix... poforumu imas clana vedrana, clana bornu, mene... prosurfaj malo po galerijama u pod temamam naces dosta podataka.... ako te sta detaljno zanima pitaj :D

Link to comment
Share on other sites

1) dobre felge 

2) sto se tice spustanja imas dvije vrste.. putem opruga (H&R, FK, KW... sta vec izaberes) i putem gewindi (set opruga i amortizera uz odgovarajuca rucna stelanja) AP, KW, TE technix... poforumu imas clana vedrana, clana bornu, mene... prosurfaj malo po galerijama u pod temamam naces dosta podataka.... ako te sta detaljno zanima pitaj :D

1) hvala :)
2) ma opruge bi sigurno stavljao gewinde su mi preksupe iako su bolje i to al mi je preslab auto da bi toliko ulagao u nesto sto poboljsava performanse i onak ne ide bas s mjesta 
:hahahe: kakve su cijene HR FK KW otprilike znam daje eibach kod gabreka za moj clio tipa 1700-1800 sa ugradnjom 

 

ovako je moj izgedao sa eibach oprugama, prije opruga je bio ko i tvoj.

Photo%2011.07.2014.%2018%2023%2026-001.j

svida mi se ovak mi je taman da se mogu parkirat normalno bez da grebem svuda, di si ih kupovao

 

Link to comment
Share on other sites

Ovako izgleda moj na eibach federima -3 cm

2015-03-21 20.34.16.jpg

Link to comment
Share on other sites

kod mene je sad auto od Scary-a i mogu reći da su opruge super, nije pretvrd ni prenizak, možeš se na rinzol popet a opet se ne ljulja ko brod, jedino bi mu bolje stajale felge onda 16", ali mislim da je preslab za to

Link to comment
Share on other sites

Preslab je i za 14", uzmi neke lagane 16" felge poput ultralegeri i nećeš primjetiti neku veliku razliku, a auto bu zgledal deset puta bolje s federima i 16"

Link to comment
Share on other sites

Evo slika prije i poslije na gewindama :p

35a25wi.jpg 1515524_235866853433132_1089544491_n.jpg

e pa to je prava stvar :) kolko su te dosle? ne bi stavljao neg cisto informativno

i vidim da si ove branike plasticne pofarbao, kak se drži ta boja? cuo sam da zna bit poteskoca kad se ta plastika farba

Link to comment
Share on other sites

KW v1 inox gewinde za clio 3 dodju oko 1100€ +/-

imas AP koje su dosta jeftinije ali nisu tako bas udobne kao KW...  (ali koliko $ toliko Muzike :p )

Lajsne, pragovi, branici, steke vrata su pofarbane. Uz adekvatnu pripremu i boja je postojana. Nisam ja radio vec lakirer. 

Branici su bili 170€

lajsne kvake 100€

Link to comment
Share on other sites

B14 su po meni malo udobnije od KW-a i dosta su jeftinije.. ja sam svoje kupio za nekakvih 700€

Link to comment
Share on other sites

B14 su po meni malo udobnije od KW-a i dosta su jeftinije.. ja sam svoje kupio za nekakvih 700€

mozda polovne :D ???

Link to comment
Share on other sites

Ne, nove.. Frend je uzeo preko ebaya za istu lovu, ja sam ulovio neku akciju u auto hrvatska :) na bilstein web shopu je cijena uvijek bila oko 850€ mislim. 

Link to comment
Share on other sites

Za clio 197 i 200 ima sad za naruciti po 720-750€ b14 , jer sam pratio. Inace oko 1000-1200 kako gdje. Neznam za obican 3 sad kak se krece

Link to comment
Share on other sites

Za clio 197 i 200 ima sad za naruciti po 720-750€ b14 , jer sam pratio. Inace oko 1000-1200 kako gdje. Neznam za obican 3 sad kak se krece

za sport sam i ja nalazio ali za obicnog clia 3 nisam ... jesam amortizere i opruge poslebno. Ali Gewinde ... stvarno nisam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.