Jump to content

Megane II ugradbeni radio


Chupi

Recommended Posts

Eto na mom Megane II prestao je raditi radio CD player. Samo svjetli oznaka on/off ali nijedna tipka ga ne može pokrenuti. Što mislite isplati li se pokušati ga popravljati i gdje?!  ili da probam pronaći neki polovni uređaj. Odgovarao bi mi i stari kazetofon jer se u tom autu ionako sluša samo lokalni radio.

Link to comment
Share on other sites

Zekane, ne treba mi USB za taj auto, vozi se samo kratko po gradu i sluša se radio... A zgodno mi je što imaju komande na volanu pa ne bi to izgubio.

Link to comment
Share on other sites

nadje se za 300kn mp3 original...

a moram onda na oglasnik dio foruma...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nevjerojatno ali istinito !

ja sam nabavio drugi original auto radio ali ovaj put sa kazetofonom,

međutim nakon spajanja shvatio sam kako ne radi jer je vjerojatno problem što je tuner list a ne update list pa ne odgovara

za moj Megane II proizveden 2005 godine kad su valjda promijenili standard iako je moj ph1 a ne ph2.

ničim izazvan uzmem ja opet onaj pokvareni CD radio koji nije pokazivao znakove života i uštekam ga

kad on mene pita CODE ?!?     trebalo mi je neko vrijeme za pronaći kod i shvatiti kako se unosi

i odjednom počelo svirati !?!  eto opet popravak za nula kuna, to volim kad me moj Renault tako ugodno iznenadi  !!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.