Jump to content

ZG Autoshow 2016


yutasknight

Recommended Posts

Meni čak ovi novi karavani VRS RS itd...imaju bolje linije nego pandan coupe-i ili sedan

Link to comment
Share on other sites

Meni čak ovi novi karavani VRS RS itd...imaju bolje linije nego pandan coupe-i ili sedan

Upravo se vraćam s Auto showa i Škode RS i Superb karavani izgledaju bomba.

Ako ne uzmem A3 limuzinu onda definitivno RS TDI karavan.

Renault je podigao završnu obradu i super izgleda unutrašnjost ali ne mogu progutati onaj display na središnjoj konzoli. Katafckingstrofa.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas na ZG autoshowu pa da podjelim malo dojmove o novim Renolima.

Talisman je super ispao, pogotovo karavan no ocekivao sam da bude malo veci od L3 i iznutra i izvana. Stovise imam osjecaj da imam vise i vece pretince u L3.

Megane je ispunio sva ocekivanja, osim cijene. Bose mi je super no cijena za osnovnog dieselasa u toj opremi koja je veca od 170.000kn mi je nerazumna.

Scenic me je full pozitivno iznenadio (nadam se da uskoro dolazi u prodaju - volio bih ga naruciti umjesto meganea, ali cijenik jos nije formiran). Nisam vidio koja je bila oprema (mislim da je bose ili neka vrlo slicna njoj) ima sve kaj treba i u ovim 20" felgama cudnih dimenzija guma super izgleda. Jako djeluje funkcionalno i dopada mi je klizni naslon za ruku. S obzirom na cijene meganea bojim se da ce mi se zavrtiti u glavi na cijene scenica.

Sve u svemu svi novi modeli izgledaju super i djeluju ugodno kada se sjedne u njih, jedina negativna strana je da s ovim r link sustavom skoro svaka unutrasnjos djeluje jednako no ni to nije nekaj strasno.

Link to comment
Share on other sites

 

Upravo se vraćam s Auto showa i Škode RS i Superb karavani izgledaju bomba.

Ako ne uzmem A3 limuzinu onda definitivno RS TDI karavan.

 

Renault je podigao završnu obradu i super izgleda unutrašnjost ali ne mogu progutati onaj display na središnjoj konzoli. Katafckingstrofa.

Ako si mislio uzet trenutnu a3 limuzinu zakasnio si. Upravo jucer predstavljen facelift i moram priznat da mi je drago kaj je cura narucila ocito u zadnji cas. Proizveden je i ceka transport tako da sigurno nece bit facelift model. :D Sprijeda je jos i dobar, al iza su mi ga usrali skroz. 

Inace, kad smo kod karavana, jedan rs6 u daytona sivoj je mokri san :D

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Ako si mislio uzet trenutnu a3 limuzinu zakasnio si. Upravo jucer predstavljen facelift i moram priznat da mi je drago kaj je cura narucila ocito u zadnji cas. Proizveden je i ceka transport tako da sigurno nece bit facelift model. [emoji3] Sprijeda je jos i dobar, al iza su mi ga usrali skroz. 

Inace, kad smo kod karavana, jedan rs6 u daytona sivoj je mokri san [emoji3]

 

 

28e1d249b626b0f60a8d793db7a970ae.jpg

A RS6 nije potrebno komentirati,samo što je to daleko van budžeta. Ionako bi ih kupovao par god stare.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ponavljam, mene je Škoda jako ugodno iznenadila sa Octaviom RS (karavan) i Superb Sportline karavan. Jedan od ta dva kroz narednih 5god bi lako mogao doći kao daily driver.

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatan je novi rs, baš su se potrudili ovaj put. 

Kakva ti je škoda? :)

Link to comment
Share on other sites

evo ja planiram danas tamo

vidjet ćemo što ima zanimljivo?

Link to comment
Share on other sites

 

28e1d249b626b0f60a8d793db7a970ae.jpg

A RS6 nije potrebno komentirati,samo što je to daleko van budžeta. Ionako bi ih kupovao par god stare.

Znaci musterija si za par godina haha :D

Link to comment
Share on other sites

e decki ajd prijedlog di se sparkat oko velesajma vjerujem da je cep

u subotu bi isao

Link to comment
Share on other sites

e decki ajd prijedlog di se sparkat oko velesajma vjerujem da je cep

u subotu bi isao

imas parking ispred velesajam free.kod inine zgrade...more auti stane.to je istocna strana....

Link to comment
Share on other sites

imas parking ispred velesajam free.kod inine zgrade...more auti stane.to je istocna strana....

Istina, ali nije free...

Link to comment
Share on other sites

Istina, ali nije free...

kako nije free?? Jucer ja parkirao i idem opet za koji dan i tamo cu...za vrijeme trajanja auto showa je free

 

FB_IMG_1460035445134.jpg

Link to comment
Share on other sites

Parkiraj se u Utrine, Zapruđe i slične kvartove i prošeći 10min ili odi tramvajem 2 stanice.

Tako ću ja jer u subotu očekujem HAOS.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod hipodroma kod Potkove restaca parkirao jutros.

Opcenito sam razocaran sajmom, cijela industrija mi i smjer mi nije jasan. Za posteno sklopljen i dovoljno (meni) prostran auto treba platit vise od 400tkn, ispod toga je jedino zanimljiva nova Kia Sportage GTline 303tkn), eventualno Superb iako me nije odusevio kao novinare. 

Link to comment
Share on other sites

A Seat Ateca? Po meni najugodnije iznenađenje.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A Seat Ateca? Po meni najugodnije iznenađenje.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

 

A gle, za istu lovu bi prije uzeo Tiguana koji je daleko ljepsi iznutra a i necu spusit tolko na vrijednosti nakon par godina. 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Opcenito sam razocaran sajmom, cijela industrija mi i smjer mi nije jasan. Za posteno sklopljen i dovoljno (meni) prostran auto treba platit vise od 400tkn, ispod toga je jedino zanimljiva nova Kia Sportage GTline 303tkn), eventualno Superb iako me nije odusevio kao novinare. 

autoindustrija ide naprijed, kao i ostatak svijeta financijski jel, u lijepoj nasoj je prosjek place 5500kn, ja se cudim sto pola nacije ne ide pjeske i od kud im za bilo kakav auto....

 

 

OT. otic cu za vikend probazat iako mi nije ni malo napeto, ono gledat aute koje ne mos kupit i zene koje ne mos jebat:D:D

Link to comment
Share on other sites

Znaci musterija si za par godina haha [emoji3]

Možda od kuma uzet RS6 Avant 2013. Tamo negdje 2023. LOL

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Realno, sve to skupa ne vrijedi tih novaca. A da se razumijemo, ja bi prvi dao lovu za auto! Medutim, uz to sto sam gabaritima izvan prosjeka pa ne stanem u te sve vece aute koji iznutra kakti imaju vise mjesta, ne vidim tako znacajan napredak u kvaliteti materijala i dozivljaja u kabini u odnosu na npr moj Meg 3 koji je kao model sad vec 8 godina star. Ne znam, mozda sam prezahtjevan ali mene to nista ne fascinira (pricam o autima do 300tkn)...

Link to comment
Share on other sites

Navratite do kie ko ide. Odmah sam preko puta renaulta. 

Link to comment
Share on other sites

 

Možda od kuma uzet RS6 Avant 2013. Tamo negdje 2023. LOL

Ne peezdi, hehe. Zaradit ćeš ti taj/takav auto vrlo brzo - e sad druga je stvar što nećeš htjeti zadnji euro iskrcat za taj RS6. 

:D

Ne budi ko ja...kažu ljudi da se jednom živi!!! :)

 

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo o hostesama... plavuša kod Seata Leon Coupre...i plavuša kod BMW X6 :D

Link to comment
Share on other sites

Sjećam ih se, a mulatkinja kod Citroena kaktusa?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.