Jump to content

MEGANE 3 COUPE CD PLAYER PROBLEM


Megane coupe

Recommended Posts

Pozdrav

Posjedujem meganea 3 coupe i imam problem s tvorničkim cd playerom.

Komande rade, tipke rade itd ali ne prima cd, nekako tvrdo ulazi i odnah izbaci ( nema zaglavljenog cd-a).

Molim nekoga ako zna ili imao sličan problem za savjet.

 

Drugo pitanje imam tvorničke gume dimenzija 205/50/17 hoću li imati ikakav problem na tehničkom pregledu ako stavim 215 ili 225/45/17?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Drugo pitanje imam tvorničke gume dimenzija 205/50/17 hoću li imati ikakav problem na tehničkom pregledu ako stavim 215 ili 225/45/17?

Hvala

Upiši na tehničkom dimenziju 225/45/17 u prometnu (naljepnicu na vozačkim vratima će ti poslikat jer tamo piše i ta dimenzija) i nemaš frke. I ja i mnogi vlasnici meg 3 na forumu imamo tu dimenziju na autu.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika u udobnosti, stabilnosti i itd?

Osim što je 225 jeftinija od 205 vjerojatno zato što nije standardna dimenzija?

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika u udobnosti, stabilnosti i itd?

Osim što je 225 jeftinija od 205 vjerojatno zato što nije standardna dimenzija?

Nema neke razlike u udobnosti. Šira je guma, pa bolje leži na cesti, ali je zato i aquaplaning veći. Jeftinija je baš zato što je standardna dimenzija i proizvodi se u puno većim količinama nego 205/50/17 koja i nije tako česta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.