Jump to content

pukla opruga


zac7654321

Recommended Posts

uvaženi kolege forumaši!

šćera mi je pukla opruga na twiletu, zadnja ljeva... pukao je donji navoj, koji leži na onom nečem... otpala je trećina kruga, max pola... znaci pukla je skroz na kraju...

mijenjam ili ne? u paru zadnje ili sve 4?

Link to comment
Share on other sites

Naravno da moras promjeniti.

Mozes samo jednu ako ces polovnu staviti a mozes i sve 4 pa otici malo pri zemlji :bigl:

Link to comment
Share on other sites

bi al me strah toga... važna mi je upotrebljivost auta, ak ga spustim -30 pa to za sobom povuce drkanje po rupama i ležećima, to mi je gubitak...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Normalna stvar.
 Zamijeni samo stražnji par.

Link to comment
Share on other sites

uvaženi kolege forumaši!

šćera mi je pukla opruga na twiletu, zadnja ljeva... pukao je donji navoj, koji leži na onom nečem... otpala je trećina kruga, max pola... znaci pukla je skroz na kraju...

mijenjam ili ne? u paru zadnje ili sve 4?

Točno to se meni dogodilo na Cliu prije 4god, na zadnjem lijevom amortizeru se otkinulo donjih par centimetara opruge. Uzeo sam oba zadnja nova za 400kn. Mislim da su iz onog dućana autodijelova na početku Baštijanove.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.