Jump to content

Zamjena nosaca motora


Kristijan clio

Recommended Posts

Prije svega da pordravim sve clanove ovoga foruma jer sam novi. Vrtim se vec 2 dana po forumu i nikako da naletim na tu temu nosac motora.

Evo ovako, prosli petak vracam se kuci sve normalno radi nikakve naznake da ce se nesto desiti. Stojim na semaforu i odjednom motor i mjenjac kao da hoce izletiti van, pokusam se skloniti sa ceste ali toliko se klima da sam odma ugasio motor i gurao ga van ceste. Sagnem se ispod i ugledam da je nosac motora skroz otpao sa strane mjenjaca. Odem u tokica i kupim novi nosac motora i postavim ga. Sta se desava imam osjecaj da dosta motor sece to jest stavio sam ga na ravno i u 3 ga ubo i poceo auto gurati lagano i primjetio sam da se taj nosac dosta mice. Pitanje dali je moguce da sam ga krivo postavio ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve je moguce pa i drvena pec..

Nedovoljno informacija si nam dao 

Link to comment
Share on other sites

Dok dajem gas i pustam ga auto se cima skosa ga i to se vidi na rucici mjenjaca kako se klima. 

Zaboravio sam reci nosac se nalazi dole ispod vozila skroz 

 

Edited by Kristijan clio
Link to comment
Share on other sites

pogledaj da ti nije puknuo i gore desno (kad otvoriš haudu onda s lijeve strane) nosač

čisto sumnjam da taj nosač dolje kod mjenjača možeš krivo namontirat.

 

Link to comment
Share on other sites

Idem sad vidjeti sta se desava sa tim nosacima pa javim hvala ti :) 

Link to comment
Share on other sites

Sad tek vidim da si na kastvu..

097/7933-754 cimni me iza 17h pa da cu ti proc vidjeti ako hoces

Link to comment
Share on other sites

jebeš zamjenu samo jednog, ja kad sam mjenjo promjenio odma sva tri i znam da nemam brige više. A fala bogu nisu skupi još ako imaš rabata u tokiću il kreši di češ bolje

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.