Jump to content

Nepoznato dugme


Marko_Os

Recommended Posts

Pomagaj mafijo, 

frenda zanima cemu sluzi ovo dugme sa slike? Ovo desno naravno

 

009625ae13ce4fbfbc84e753a44e816bfb5018fce30cd13dac2921d7ca1fbc1b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne diraj to, to je gumb za samounistenje! [emoji16]

P.s. A koliko znam,tako izgleda gumb za iskljucenje parking senzora...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hehe

Meni je isto prvo palo na pamet park senzori, ali koja je svrha gasenja, to mi nema smisla. 

Link to comment
Share on other sites

Hehe

Meni je isto prvo palo na pamet park senzori, ali koja je svrha gasenja, to mi nema smisla. 

Pa kad zakacis prikolicu da ti ne pište cijelo vrijeme...

Link to comment
Share on other sites

dugme za gasnje parking senzora. Npr postanu nepodnosljivi u gradskog guzvi pri povratku sa posla i sl... 

Link to comment
Share on other sites

Zar se oni ne pale samo kad ubacis u rikverc?

Link to comment
Share on other sites

Zar se oni ne pale samo kad ubacis u rikverc?

ne nuzno :D

Link to comment
Share on other sites

Pitam zato sto su se na mojoj Laguni palili iskljucivo kad ubacim u rikverc i nisam imao mogucnost gasenja. Ovo je slika sa ph.2, ali zaista ne kuzim onda ako su stalno aktivni, koja je svrha toga. Sto kazete ti i hyko, da ti ide na zivce u svakodnevnom prometu i onda kad se trebas uparkirat i kad ti trebaju, trazi prvo dugme da ih upalis. Bezveze

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš prikolicu prikopčanu onda ugasiš senzore. Inače ne rade dok nije u rikvercu.

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš prikolicu prikopčanu onda ugasiš senzore. Inače ne rade dok nije u rikvercu.

Upravo to. probaj zakvačiti prikolicu ako imaš kuku i uparkirati se recimo u kampu

Sex samo takav.

Link to comment
Share on other sites

Prekidac za gasenje prednjih senzora. Ako je prikolica i njena instalacija uradjena ispravno (kao npr. na mom KT0R), onda se straznji senzori gase prilikom spajanja prikolice. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam taj prekidač, samo zadnje senzore, i pritiskom na prekidač isključujem zvuk istih.

Prednje senzore nemam, osim brisača i svjetla.

Link to comment
Share on other sites

Kad pritisnes to dugme imas wireless konekciju iz auta. Zgodno za spojit se s mobitelom i surfat bez trosenja podatkovnog prometa :D

Link to comment
Share on other sites

:respect:

Najjakije mi je kad ekipa nakon 58 odgovora potvrdjenih opet napise isti odgovor. Valjda smo zakljucili vec nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

  • Ivan1902 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.