Jump to content

Laguna 520.000km


vip3141

Recommended Posts

Posto nema rubrike "Vjerovali ili ne" stavljam ovdje.

Prvo "vjerovali ili ne" je naravno kilometraza, a drugo, to sta ista nije skinuta :-)

I onda nek kazu ljudi da Lagune nisu izdrzljive.

Laguna.pdf

Link to comment
Share on other sites

jedino vjerovali ili ne je na cinjenicu da kilometri nisu skidani - ali i to ce se prominit kad netko takvu lagunu kupi i dovede je ovamo - onda ce imat 150tkm... 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je, nažalost, više iznimka nego pravilo. Karoserija bi i izdržala, ali oni preporučeni intervali promijene ulja sa početka prodaje su načeli ili sahranili gotovo svaki 1.9 dCi. A da se nekome kasnije dade mijenjati motor, teško. Osim ove, znam za jednu od 300+ tkm (mislim da je ph1), ta je čak bila u testu rabljenih u nekom od domaćih auto-časopisa. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je, nažalost, više iznimka nego pravilo. Karoserija bi i izdržala, ali oni preporučeni intervali promijene ulja sa početka prodaje su načeli ili sahranili gotovo svaki 1.9 dCi. A da se nekome kasnije dade mijenjati motor, teško. Osim ove, znam za jednu od 300+ tkm (mislim da je ph1), ta je čak bila u testu rabljenih u nekom od domaćih auto-časopisa. 

U autoklubu je bila, 320 tkm plava kao moja, ali vožena po autocesti većinu vremena. Nisu rijetke lagune s 300 kkm+ u Njemačkoj, ako ne vjeruješ pogledaj na mobile.de.

Link to comment
Share on other sites

U autoklubu je bila, 320 tkm plava kao moja, ali vožena po autocesti većinu vremena. Nisu rijetke lagune s 300 kkm+ u Njemačkoj, ako ne vjeruješ pogledaj na mobile.de.

Ma znam ja to. Ali ne bi pravio neku paralelu između Hrvatske i Njemačke. Od usporedbe kvalitete samih vozila, načina servisiranja istih, kvalitete ulja i goriva, načina vožnje... da ne nabrajam dalje...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Link to comment
Share on other sites

Tvoja :)  Sta je to za 1.5. Sudeci po ovoj Belgijanki, tek se razradila..

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.