Jump to content

Megane III Grandtour stražnji branik


robistaklar

Recommended Posts

Trebam par informacija. Da li se može nabaviti i gdje bih to mogao nabaviti, radi se o plastičnom dijelu stražnjeg branika sa GT line modela. Moj Megane III grandtour je Bose edition iz 2014. g. 1.6 dci, pa me zanima da li se takav branik može staviti na moj renolček bez pripasivanja, tj.bolt on. Imam stražnje parkirne senzore, ako je bitan podatak.

ovakav želim.jpg

ovakav imam.JPG

Link to comment
Share on other sites

Može se upasati , ali ti je potreban kompletan donji segment (nelakirani dio kod tebe) od GT izvedbe.

Novo u Renaultu se bez problema može naručiti , ali je to i najskuplja opcija , polovno malo teže ali da se naći , zamjensko ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

Da, znači ovaj kompletan dio gdje završavaju vrata prtljažnika pa na niže, na to sam i mislio. Da li treba nešto pripasivati ili se samo namontira? Rupe za parkirne senzore su već na njemu ili ih moram izbušiti? Moj originalni branik je malo nagnječen, bio je u fightu sa bull-barom na jednom terencu, ništ strašno ali...

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko mislim da ni jedan GT nije dolazio bez senzora , tako da će ti taj nastavak imat pripremu , znači nećeš morati bušiti.

Link to comment
Share on other sites

Da, znači ovaj kompletan dio gdje završavaju vrata prtljažnika pa na niže, na to sam i mislio. Da li treba nešto pripasivati ili se samo namontira? Rupe za parkirne senzore su već na njemu ili ih moram izbušiti? Moj originalni branik je malo nagnječen, bio je u fightu sa bull-barom na jednom terencu, ništ strašno ali...

Ja sam mislio na coupe stavit, al sam odustao jer branik s difuzorom kosta 2800kn bez lakiranja i ugradnje, tako da sam odlucio rađe cipat auto. Rupe su vec na braniku. Samo se namontira branik, al za senzore ne znam da li su iste velicine, a trebali bi i oni na farbanje jer su u boji branika.

Znam da je za berline bilo jeftinije nekih 600kn tak da je mozda i za karavana. Zovi servis, pa provjeri.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Zato sam i rekao da se u Renaultu može poručit ali je poskupa varijanta.

Ja bih išao na polovno tj. čačkao po ebay dok ne bi izletio , ali se tako može uzeti samo kompletna obloga branika što je u neku ruku i bolja opcija , jer ti ostaje kompletan stari koji se može pokušat prodati , da se malo pokriju troškovi.

A i sam polovan kompletan branik ne bi trebao biti skuplji nego samo nastavak u Renaultu.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ekipa, mailovi poslani u Renault za početak, pa ćemo vidjeti dalje. Nije mi hitno pa je i ribičija po Ebayu opcija.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.