Jump to content

Straznji sic


Rexi

Recommended Posts

Cistio sam twingica, pa sam podignuo sic, malo sam se mucio ali sam uspio. Kasnije kod vracanja sam ga gurnuo skroz do gepeka i cujem da je napravio "klik" i sjeo.. međutim sada ga ne uspjevam nikako pomaknuti naprid blize vozacu/suvozacu vec stoji tako najvise odmaknuto.
Sad ga vise i ne mogu niti dignuti :D

Kao da je nesto iskocilo ali ne mogu nikako odgonetnuti sto i kako to srediti, vuka sam ka majmun gore dole, nista se ne događa, jedino kao da ona kopca pri sredini sjedista izađe, pa kad stisnem, opet cujem onaj "klik", ali to je sve... ne ide ni van ni nutra :goni:

Sta da mu radim?

i kako se zapravo rucica... ako sam na strani gepeka. dize ili spusta da se otkvaci?

i kako od strane vozaca/suvozaca ona rucica ?

Edited by Rexi
Link to comment
Share on other sites

zapela ti je kopča na sredini, vjerojatno je opruga oslabila...

kad sjediš na sicu mičeš ga kao i svaki drugi, tj. digneš polugu i voziš kam hočeš dok imaš hoda...

kad si u gepeku ručku gurneš prema dole (ili gore), ne znam točno... al brijem da je prema dole...

Link to comment
Share on other sites

Na desnoj vodilici u samoj šini imaš kao neki osigurač u obliku trokutića, koji prstom stisneš prema dolje i onda sic nesmetano klizi naprijed nazad...

Inače klizi naprijed nazad i zakopčava u tri položaja neovisno koristiš li prednju ili zadnju ručku, osim kada se sic podigne i nakon što se vrati neće nikud dok ga ne prevedeš preko tog osigurača

Nadam se da sam pomogao :D

Link to comment
Share on other sites

to s ove strane iz kabine ili stražnje? ispipao sam vodilicu bolje od žene pa ne mogu naći ništa pomicno

568aec950a8db515d203553124f58c30.jpg

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sa stražnje strane. U tom položaju sic je prešao preko tog osigurača..

Barem je tako kod mene.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ajde vidi da ti nije pojas zapeo? nekako sam ja sebi uspio gurnut klupu "u hepek" i pojas je ostao zakljucan i preko klupe tako da nisam nikako mogao pomaknut klupu posto ga je pojas drzao.. i to sam jedva skuzio nekako a isto sam mislio da je klik.. vidi kakva je situacija kod tebe ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.