Jump to content

Zadnii brisač se ne gasi


spoofy

Recommended Posts

Jel imao netko ovaj problem? Upalim auto i zadnji brisač konstantno radi iako nije upaljen i nikako ga ne mogu ugasiti. Stane sam nakon nekog duljeg vremena, ili kad stanem na semaforu ili u vožnji, i to onako na pola. Ako ga ponovo upalim i ugasim ponovo neće stati. Ponekad radi OK. Što bi moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

provjeri si masu na zadnjim lampama

ako imas automatsko paljene zadnjeg brisaca kad stavis u rikverc a upaljeni su prednji onda oce tak zezat

 

uzmi kontakt sprej i zadnje djekove naspricaj i malo nozice savini da ima bolji spoj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni se pojavio problem da mi ne pali zadnji brisač kada ubacim u rikverc iako su upaljeni prednji brisači. Ima li tko kakvu ideju?

Edited by dci
Link to comment
Share on other sites

provjeri dali ti rade i rikverc svjetla

Link to comment
Share on other sites

da

prekidac je u pitanju

kod mene na prekidacu ima 3 zice

jedna od te tri je za zadnji brisac

Edited by scenicRXE
Link to comment
Share on other sites

negdje na getribi je

ne sjecam se tocno gdje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

koliko te koštao popravak? Meni se ne gase stražnji, dok rade prednji. Znam da me i masa Hebe, jer se lampica maglenki pli. Ako nije samo to...koliko love pripremiti?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.