Jump to content

Doživotno besplatno održavanje vozila u ovlaštenom servisu


logan

Recommended Posts

Jučer me je ugodno izenadila vijest koju sam dobio e-mailom a danas mi je potvrđena u telefonskom razovoru koji mi je upitila djelatnica Renault Nissan Hrvatska.

Naime javili su mi da je sam osvojio nagradu doživotnog održavanja vozila jer je moj odgovor u nagradnom natječaju "Uživaj u bezbrižnosti" bio među najkretaivnijima.
Radi se o nagradnoj igri koja je bila aktualna za dana otvorenih vrata u Renault (Dacia) servisima . Ja sam tog 17. ožujka svog Logana odveo u ovlašteni servis Autokuće Jerković u Opuzenu gdje je pregledan od strane mehaničara a ja sam prema pravilima igre napravio par snimki vozila na pregledu i uz komentar ih s hashtagom objavio na FB stranicama Dacia Hrvatska kako nalažu propozicije natječaja.

Nagrada podrazumijeva besplatne troškove svih redovnih servisa vozila prema pravilniku održavanja propisanom od proizvođača za vozilo koje je sudjelovalo u nagradnom natječaju sve dok je vozilo registrirano i u mom vlasništvu. U slučaju prodaje, uništenja, krađe  ili odjave vozila prestaje vrijediti ugovor o besplatnom održavanju.

Jesam li imao sreće i koliku ću korist imati od ovoga pokazat će vrijeme. Moj Logan je navršio punih 11 godina i premda ga još nisam imao namjeru mijenjati za nešto novije, ovo će mi bit dodatni motiv da još koju godinu ostane u voznom parku.

Link to comment
Share on other sites

čestitam na nagradi i nadam se da ćes je maksimalno iskoristiti, naravno isključivo na redovne servise... 

Link to comment
Share on other sites

Ja bi namjerno uzeo i imao ga dok se ne raspadne. Mislim da oni moraju i rdju sanirati i sl. Jer i to spada u odrzavanje. Svaki kvar i sve ne ?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Miloše ne pretjeruj, Logan je odavno izašao iz tvornički garancije na prohđavanje 6 godina..... 

Link to comment
Share on other sites

Pa onda ko da su ga namjerno odabrali jer ocekuju da nece joa dugo.

Za mene se zna tocno sta je odrzadvanja.. A sta su npr redovni servisi.

Kolega ima na toyoti hiluxu besplatno odrzavanje (5 godina uz lizing) krepa zarulja oni mu zamjene, bilo sta da krepa oni poorave...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fora nagrada, nadam se da ćeš ih dugo "musti", ali ne baš "doživotno"

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

Odlično. Čestitke na nagradi, dobro će doći pogotovo za one masnije servise :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahhaha, ja sam htio pričekati s obavijesti dok ne vidim i ne potpišem ugovor! :D

RKH ima dva dobitnika!!! :yeah:

Juhuuuuuu!!! :dance;

Dakle, vjerojatno jednako kao i ti i ja sam dobio obavijest mailom da sam dobitnik doživotnog održavanja.

Zvao sam ih te sam se zahvalio na nagradi ali sam htio i čekam da vidim što to konkretno pokriveno. Meni je ljubazna gospođa rekla da mi to pokriva sve što ide redovnim servisom. Ukoliko ne obavim neki od tih redovnih ugovor se poništava.

E sad, navela je da u to spada i zamjena zupčastog itd. no ja bi ipak to crno na bijelo. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeli to samo usluga ili su i dijelovi ukljuceni, ja sam slicno imao prije 15 godina sa koreancem, dijelove i rad , doduse samo 50000 km, znaci 5 servisa, ispucao u godini dana :)

Edited by Dama40
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto osvojio...i cuo se mailom isti dan s njima, moram proci po ugovor u ovlasteni i potpisat...cekaju me.

Ali nema mi smisla to redovni servis...

Ja na svojoj 197 mjenjam ulje svakih 7000 8000km...a oni bi ga na 20000mjenjali tak da mi to dozivotno odrzavanje bzvz.pol toga sto bi trebalo nema :/

 

Meni receno samo redovni servisi da pokriva...

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Jeste citali mala slova?

Popiti casu vode ako je pri ruci

Link to comment
Share on other sites

Jeste citali mala slova?

 

Popiti casu vode ako je pri ruci

 

 

sto ima? Nisam jos stigao do ugovora ....

Link to comment
Share on other sites

Evo C/P stavke br.8. ugovora koja definira uvjete nagrade:

8. Nagrade
Glavna nagrada sastoji se od ugovaranja besplatnog održavanja vozila Dobitnika u razdoblju
dok je predmetno vozilo registrirano na Dobitnika, i dok je u njegovom vlasništvu i posjedu,
sukladno programu (redovnog) održavanja Renault/Dacia (dalje u tekstu: „Glavna nagrada“)
te će se predmetna nagrada podijeliti za 10 Dobitnika.
Vrijednost Glavne nagrade nije moguće točno odrediti te će se ista odrediti kad budu poznati
i pojedinačni Dobitnici Glavne nagrade, u skladu sa starošću/prijeđenim kilometrima njihovih
vozila.
Sa svakim Dobitnikom Glavne nagrade Organizator će sklopiti ugovor o održavanju vozila
prema programu održavanja Renault/Dacia, sa slijedećim bitnim sastojcima ugovora:
- Ugovor će važiti do uništenja, izvoza, prodaje, krađe ili odjave vozila, pod uvjetom
da je Dobitnik Glavne nagrade cijelo navedeno razdoblje registrirani vlasnik i
posjednik vozila, odnosno do trenutka kada vozilo više neće biti registrirano na
ime i prezime Dobitnika Glavne nagrade sukladno ovom Općim uvjetima;
- Dobitnik Glavne nagrade obvezuje se odmah obavijestiti Organizatora o uništenju,
izvozu, prodaji, krađi ili odjavi vozila koje je predmet ugovora o održavanju;
- U slučaju uništenja, izvoza, prodaje, krađe ili odjave vozila ugovor o održavanju
vozila prestaje,
- Ugovor se odnosi na održavanje vozila na području Republike Hrvatske u
ovlaštenoj mreži servisera Renault/Dacia,
- Ugovor se odnosi isključivo za vozila marki Renault/Dacia, koja su prvi put
registrirana u jednoj od država Europske unije te su na dan sudjelovanja u
Natječaju valjano registrirana u Republici Hrvatskoj,
- U slučaju izvoza vozila iz Republike Hrvatske ugovor o održavanju vozila prestaje,
- Ugovor se može sklopiti samo s fizičkim osobama,
- Dobitnik Glavne nagrade obvezuje se da će održavanje vozila obavljati u servisnoj
mreži Renault/Dacia u skladu s programom održavanja Renault/Dacia te sukladno
odredbama ugovora o održavanju vozila,
- Ako Dobitnik Glavne nagrade propusti pregled prema predviđenom programu
održavanja Renault/Dacia, ugovor o održavanju vozila prestaje.
Ugovor o održavanju vozila sklopiti će se s Dobitnikom najkasnije mjesec dana od dana kad
Organizator primi sve tražene podatke od Dobitnika. U slučaju da Dobitnik ne prihvati sve
uvjete iz ugovora o održavanju vozila, smatrat će se da je Dobitnik odustao od sklapanja
ugovora te da je odustao od preuzimanja Nagrade čime gubi bilo kakvo pravo zahtjeva s
osnove naknade štete temeljem odredbi ovih Općih uvjeta.
Sporedna nagrada sastoji se od nano premaza za zaštitu unutarnjih i vanjskih dijelova vozila,
te će se dodijeliti za 30 dobitnika, sukladno ovim Općim uvjetima. Vrijednost sporedne
nagrade iznosi 807,5 HRK (s PDV‐om) x 30 komada.
Sudionici koji sudjeluju u Natječaju nemaju pravo zahtijevati drugačije nagrade ili u
količinama većim od onih koje su navedene u ovim Općim uvjetima. Nagrade se ne mogu
zamijeniti za novac ili neku drugu nagradu.
U slučaju da se na Natječaj ne prijavi dovoljan broj Sudionika za 40 dobitaka, dodijelit će se
onoliko Nagrada koliko je Sudionika sudjelovalo na Natječaju.
U Natječaju nemaju pravo sudjelovati osobe koje su zaposlene kod Organizatora Natječaja,
članovi njihove uže obitelji (bračni ili izvanbračni partner odnosno partner istospolne bračne
zajednice, djeca ili posvojena djeca te roditelji ili posvojitelji). Navedene osobe Organizator će
isključiti iz Natječaja.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima sto ukljucuje to odrzavnje nista vise ...kakve dijelove , poso itd...

Ili iskljucivo samo godisnji redovni servis free,

Ako odu kocnice, letva , sinhroni itd recimo dal tu poso racunaju ili djelove itd...

Meni je auto 2007g sa 79tkm...i sve je stavljeno novo u njega pred mj dana od tekucina servisa , novih kocnica komplet , nosaca motora itd...ovjes novi ispuh ...felge gume nove ...i sad doci njima na servis da mi trpaju svoje nesto :/

Vise bi mi znacilo nesto na ovjesu da pokrivaju jer im je to mana za nase ceste

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Ako je besplatno dozivotno odrzavanje podrazumjeva ruke i dijelove, sta im znaci stavka u ugovoru ako stranka preskoci redovni servis prekida se ugovor

mislim na ovo

- Ako Dobitnik Glavne nagrade propusti pregled prema predviđenom programu
održavanja Renault/Dacia, ugovor o održavanju vozila prestaje

i ovo

U slučaju da Dobitnik ne prihvati sve
uvjete iz ugovora o održavanju vozila, smatrat će se da je Dobitnik odustao od sklapanja
ugovora te da je odustao od preuzimanja Nagrade čime gubi bilo kakvo pravo zahtjeva s
osnove naknade štete temeljem odredbi ovih Općih uvjeta

 

Meni besplatno odrzavanje znaci ruke i dijelovi u servisnim intervalima. pa ne kontam sto bi zaboravio servis ili ne potpisati ugovor. Ako oni kazu servis 20000 km a ti mjenjas na 10000 km ( kao ja ), u svojoj reziji promjenis na 10000 km i bila stvar.

Vec sam napisao da sam imao slicnu situaciju, mogao sam tada otici u bilo koji ovlasteni servis u HR, oni imaju moje ime zatrazim servis , oni odrade i bog

 

 

 

 

 

Edited by Dama40
Link to comment
Share on other sites

Da nisu samo ruke besplatno?

Popiti casu vode ako je pri ruci

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumio  pročitano i ono što mi je ljubazna žena iz RNH u telefonskom pozivu objasnila, Ovo besplatno održavanje podrazujeva sve troškove redovnih servisa koji su propisani za dotično vozilo prema kilometarskim ili vremenskim intervalima.

Znači to bi trebalo uključivati sve redovne izmjene ulja, filtera, tekućina ali i velikih servisa, zamjene svjećica pa čak i šetalanja ventila ili ostalih podešavanja ukoliko su propisani od strane proizvođača. 

Link to comment
Share on other sites

Budem sad koji dan proso procitat taj ugovor i vidjeti sto sve ide u to i sto se s njima moze dogovoriti

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a što je sa zamjenama diskova i pločica? Grijačima? :) 

Jel se to gleda kao redovni servis ili potrošni dio?

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Ja sljedeći tjedan idem kod mog servisera potpisati ugovor.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sljedeći tjedan idem kod mog servisera potpisati ugovor.

 

također, meni isto receno iduci tjedn da dodem koji dan ?

Link to comment
Share on other sites

Meni još ništa :) Nadam se da ih nisam isprepadao :D 

Link to comment
Share on other sites

Po ugovoru covjek na dobru volju ako proda auto ide njima javit da nije vise vlasnik vozila. Tako da teoretski prodajete vozilo sa dozivotnim servisima. :D 

šupalj je ugovor jako. 

Link to comment
Share on other sites

Pa sumnjam. Kad dođeš na servis, traže te prometnu. U ovom slučaju će sigurno i osobnu tražiti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.