Jump to content

predstavljanje


micho_shaft

Recommended Posts

Evo kako pravila nalazu a pravila se moraju poštivati , pa da ispunim tu svoju duznost.

Prvo dolazim iz Mostara , 35 godina , ozenjen "čoek" koji pored supruge ima i jednu preljepu djevojčicu. Čitav radni vijek sam u autoindustriji , a prvi posao mi je bio prodaja novih vozila RENAULT još 2002 god. od kada se počinje javljati ljubav prema brandu s ROMBOM na haubi, maski , a do tada kao i večina nas Hercegovaca vjerovao sam da je MERCEDES MERCEDES a sve ostalo samo automobili.

Trenutno sam vlasnik Lagune I ph1  iz 95 god koja je kod mene već 11godinu i došlo je vrijeme da se mijenja. Iako neradim više u RENAULT autokući , već u ŠKODA-autokući , ipak najvjerovatnije iduće vozilo će opet biti RENAULT.

Da nešto govorim o Laguni 1 nema potrebe jer mislim da su ispisane stranice i stranice foruma o njoj . Iskreno u zadnje vrijeme nisam baš previše u nju ulagao ali služi i želio bi da me posluži još koji mjesec dok ne nađem novije rabljeno vozilo.

Glavni razlog što sam se registrirao na ovaj forum jer želim da prikupim što više informacija o određenim renault modelima koji me zanimaju pa da pođem.

Iako sam do sada vozio benzinca , odlučio sam da iduće bude dizelaš , a pod modela izbor je pao na dva modela SCENIC III ili Laguna Grandtour III 2011-2012 god ipak mislim prije na prostranost , prtljažnik a ne na neke druge faktore jer obitljsko vozilo je u piotanju . Kako se kod nas u Hercegovinu , kod kuća koje se bave prodajom rabljenih vozila 95% ponude čine 1.5 dci 110KS motori želio bih da dobijem preporuke ili mane od ljudi koji stvarno voze takva vozila , a ne one npr. bolji je 2.0dci nego 1,5dci bla bla bla..... Iskreno volio bih i ja da mogu kupiti Lagunu 2,0 dci s 150KS ili više ali nažalost ponuda i financije ne dozvoljavaju.  Meni ne treba auto za trke , budalaštine već vozilo kojim mogu kako da kažem laganini se prevesti od točke A do točke B , koje će mi služiti za svakodnevne poslove , otići na izlet vikendom s obitelji ili u planinu ili se spustiti do mora ......

Prvi pick mi je Laguna GT 1,5 dci , ali kako bi vozilo i supruga vozila , ali malo nam je pristup kući otežan (puno vozila u jednoj ulici koja nije baš široka) pa razmišljam i o Scenicu III koji bi joj bio malo lakši za manevriranje.

Stoga , u prvom redu želio bih da čujem mišljenja ljudi koji voze ovakva vozila s 1,5 dci motorom , kakva su kao se ponašaju , a ne šta bi bilo idealno , jer da mogu napraviti nešto idealno , onda bi sebi naručio novog TALISMAN-a .

Unaprijed hvala !

P.S Ovakva dva modela mi se sviđaju i uklapaju se u moj budžet

http://www.askramar.com/vozilo.aspx?IDVozila=20031

http://www.askramar.com/vozilo.aspx?IDVozila=20082

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.