Jump to content

ručica mjenjača


wildD

Recommended Posts

imam problem na autu, a to je što mi se doslovno rasula kompletna ona gore ručica mjenjača i što je najbolje gdje god zovem na oglas iz njuškala nitko nema, ne treba mi da je savršena niti da ima onaj poklopac gore, samo da nije izdrobljena, odnosno izmrvljena. Ima tko kakvu ideju gdje kupiti? baš koliko sam vidio ove za lagunu sa 6brz je teško naći

Link to comment
Share on other sites

upišeš u eBay laguna 2 gear knob i samo biraj, ima ih ko u priči

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ja to ne mogu naci, ali toga nema. Mozes mi koji link poslati ako nije problem?

Link to comment
Share on other sites

I dalje vidim samo koznu navlaku koja ide preko rucice mjenjaca, a ja trazim rucicu koja se podrobila i razmrvila

Link to comment
Share on other sites

pa to ti je ova gore (jedna od ove dvije, ako ne i obije) samo kaj moraš uzet pločicu sa 6 brzina (22€)

Link to comment
Share on other sites

niti su iste, a niti su predviđene da ide koža na njih tako da mi to ne paše

Link to comment
Share on other sites

ne da mi se gledati, ali ako ne možeš pomoći, nemoj niti odmagati. Znam točno što tražim i ništa drugo me ne zanima

Link to comment
Share on other sites

ne znam na koji način sam ti odmogao? i oprosti kaj ne znam kaj ti točno hoćeš i kaj ti izvlačim linkove jer si tražio

Link to comment
Share on other sites

Smanjite malo tenzije . Tu smo da pomognemo, ako nekome nesto ne odgovara nek trazi dalje. Svaki savjet je dobro dosao. Wild filtriraj ono sto ti odgovara, nitko te ne zeli namjerno uputiti krivo,

Ta patata lk

Link to comment
Share on other sites

ma sve 5, samo kažem da nijedna od onih ručica nije original za Lagunu, a od clia ili čega već ne želim stavljati, isto tako uvjet je da ide koža na ručicu dakle da nije ona gumena ili plastična. Razumno sam objasnio što mi treba, jer izgleda da baš ovih od lagune nema puno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.