Jump to content

megane 1.5 dci "alimentazione controllare"


krunos

Recommended Posts

Imam megane 1.5 dci 78kw u zadnje vrijeme mi daje grešku "alimentazione controlarre"  trzne i izgubi snagu, to se dešava na autoputu pri brzini od oko 120kmh i nekih 2800 okretaja  ili kad ga nagazim stim da je to onda već oko 3500okretaja, bio na testeru pokazuje -donja granica pritiska.Što bi moglo bit turbina,ventil ili ????? 

Link to comment
Share on other sites

Taj motor u meganu II je na 120 km/h na 2400 okretaja, dok je na 2800 okretaja na 140 km/h. Na kojem testeru i cega donju granicu pritiska pokaziva?

Link to comment
Share on other sites

Imam megane 1.5 dci 78kw u zadnje vrijeme mi daje grešku "alimentazione controlarre"  trzne i izgubi snagu, to se dešava na autoputu pri brzini od oko 120kmh i nekih 2800 okretaja  ili kad ga nagazim stim da je to onda već oko 3500okretaja, bio na testeru pokazuje -donja granica pritiska.Što bi moglo bit turbina,ventil ili ????? 

Rupa na usisu.

Link to comment
Share on other sites

Bio Sam u Bosch servisu,neznam koji uređaj ima ali po njegovom je nešto oko turbine,kaže ta greška nije do goriva

Link to comment
Share on other sites

Taj motor u meganu II je na 120 km/h na 2400 okretaja, dok je na 2800 okretaja na 140 km/h. Na kojem testeru i cega donju granicu pritiska pokaziva?

bio  sam u bosch servisu, neznam koji uređaj ima,on kaže da je nešto oko turbine,možda vakumski ventil,

mislim da je bilo donja granica punjenja

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.