Jump to content

Clio II 1.2 16 v 55kw


dln

Recommended Posts

Molio bih znalce da mi kazu koliko ulja ide u ovaj Clio (2003.) godina je, te gdje mi se najviše isplati kupovati ulje i original filter ulja Elf 10 w - 40.

Promijenit ću mu i filter zraka i klime.

Također me zanima koje halogenke idu na njega?

Koliko me dođe "veliki servis " za njega (zupčasti remen, pumpa vode, mikroremen i rolice) ?

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

Pitaj Lagerosa na forumu za ulje i sve ostalo.

Zarulje su H7.

Ulja mislim da ide 4L.

Cijena malog servisa bez ruku sa kvalitetnim dijelovima do 1500kn.

Link to comment
Share on other sites

Pitaj Lagerosa na forumu za ulje i sve ostalo.

Zarulje su H7.

Ulja mislim da ide 4L.

Cijena malog servisa bez ruku sa kvalitetnim dijelovima do 1500kn.

 

Mata, hvala na informacijama.

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, istina, cijena velikog servisa!

Kod mene je skoro toliko mali servis!

Link to comment
Share on other sites

Pa kad vozis renault

A znas da su za njega skupi dijelovi

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Žarulje:
H7 - kratka svjetla

H1 - duga svjetla

Link to comment
Share on other sites

Uljni filter uzmi Mann W66. Ako ga ne možeš naći onda obavezno original u ovlaštenom servisu. Zamjenske nemoj koristiti.

Link to comment
Share on other sites

Uljni filter uzmi Mann W66. Ako ga ne možeš naći onda obavezno original u ovlaštenom servisu. Zamjenske nemoj koristiti.

U Clio I (1.2 60 ks) sam uvijek zamijenski stavljao , auto ima preko 110 000 km i nikad problema, radi ko urica.

Sam sam promijenio ulje i filter ulja, ne pada mi napamet u Renault ovlašteni ići.

Link to comment
Share on other sites

U Clio I (1.2 60 ks) sam uvijek zamijenski stavljao , auto ima preko 110 000 km i nikad problema, radi ko urica.

Sam sam promijenio ulje i filter ulja, ne pada mi napamet u Renault ovlašteni ići.

Što pitaš ako već sve znaš :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Što pitaš ako već sve znaš :rolleyes:

To je bilo davno, zaboravio sam koliko ulja ide, ovo je 16v, pa da provjerim.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je to zamjenski filter. Fram, bosch, fiamm, valeo. Sve su to kvalitetni filteri. Nemoj samo uzimat no name filtere. Ovo drugo su sve provjerene marke. I mann naravno. A original ovisi ak je nebesko skup - nista.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam orginal filter platio cca 50 kn kod Anđelka (lagerosa)

Ali ne sjecam se koji je bio u kutiji

Link to comment
Share on other sites

Ja sam orginal filter platio cca 50 kn kod Anđelka (lagerosa)

Ali ne sjecam se koji je bio u kutiji

da,i bude u orginalnoj kutiji od renaulta..kad sam ja  uzimal je bil purfluks nutra..

Link to comment
Share on other sites

50 kn ok. 100 kn previse. Koji filter da uzmem za kabinu i airbox? Unutra su oba valeo. Pretpostavljam da su isto bili u reno kutiji jer nisu mijenjani od doba franje asiskog. Crni ko ugljen.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.