Jump to content

cudni zvukovi


maracmarta

Recommended Posts

pozdrav,laguna 2 grandtour.,1.9 dci,problemi sljedeci:primjecujem da ponekad prilikom kretanja,dakle krenem nanravnom i samo udarac sencuje neki iz motornog prostora,onako pustim kuplung auto krenem dam malo gas i tup...ko da udaris cekucem po necem...to je jedan problem,problem broj dva je taj dan sam primjetio kad prelazim preko lezeceg policajca cuje se kao da nest struze,ali naravno ne vidim na gumam da bi to bile one i primjecujem da kad pritisnem prednji kraj auta i majo ga zaljuljam cvili s desne strane...do ceg bi to moglo bit...

Link to comment
Share on other sites

Stavljam 10kn :-) da ti je pukao vrh prednje opruge i sad taj otkinuti komad opruge zvecka u onom "tanjuricu" na amortizeru.

 

Link to comment
Share on other sites

a kak to mogu provjerit gledao sam prilikom izmjene guma i nista vidio sam...

Link to comment
Share on other sites

gurneš ruku na oprugu i prepipaj je ko ženu, ak je pukla ćeš napipat rub koji nije tvornički... ili samo prebroji namotaje...

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ko zenu kazes....samo sta je ovo blatno hihi...pogledat cu popodne kad s posla stignem...

Link to comment
Share on other sites

da al koji promjenjeni su donji,te gornji desni...a zvuk dolazi s desne strane

Link to comment
Share on other sites

najlaksi nacin da provjeris ako je uopce nosac motora je da ubacis na ravnome u 4 brzinu, dignes haubu i guras auto naprijed nazad

Link to comment
Share on other sites

jel se steze posebno na neku kilazu sa moment kljucem ili????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.