Jump to content

Megane III - par pitanja...


Du-Dario

Recommended Posts

Pozdrav,

Dakle zanima me:

1. kartica za navigaciju u Meganeu > znate li koliko dodje original (u Renaultovom servisu), moze li se - sa kartice na karticu - kopirati ili postoji neki drugi, siguran nacin. . .

2. Rucica za svjetla je u Auto poziciji i gore tzv dnevna svjetla > mogu li se zamijeniti sa LED-icama i koje uzeti...

3. AUX na radiu mogu spojiti ?! Imam crveni i (mislim da je) zuti jack ispod radia ali kako i sto spojiti...

4. Zanima me koje su zarulje za maglenke i mogu li se ugraditi zute.

Hvala :zivili:

Link to comment
Share on other sites

Imaš temu za razna kratka pitanja za Megane 3

LEDice možeš stavit u dnevna svjetla. Idu P10W

Na AUX možeš spojiti bilo koji uređaj koji reproducira glazbu, tipa mobitel ili MP3 player. Kupiš kabel koji na 1 kraju ima 3mm jack, a na drugom 2 čična (crveni i bijeli)

Edited by kljaka
Link to comment
Share on other sites

Ok, sorry.

Ako moderator moze prebaciti tj spojiti teme bio bi zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

pod 1, samo copy paste sd kartice ne pomaze, na crno se moze napraviti do sredine 2011 godiste, a ako ti je noviji samo original

Link to comment
Share on other sites

a pod 3, koristio sam nekada kabal ali sada samo bluetooth, mozes slusati radio, tunein ( internet radio) deezer, i sve ostalo sto ti padne na pamet, kad ti zazvoni mob, prekine sam glazbu i javis se tipkom pored volana,  a jedino zakonom ispravno sto se tice pricanja. ( slusalice mislim da vise niko ne koristi za pricanje u automobilu )

P.S. Ne valja ako je zena sa tobom u autu :)

Edited by Dama40
Link to comment
Share on other sites

Imaš temu za razna kratka pitanja za Megane 3

LEDice možeš stavit u dnevna svjetla. Idu P10W

Mislis P21W 

Link to comment
Share on other sites

Ne valja ako je zena sa tobom u autu :)

Hahahaha slazem se. A koji bluetooth koristis?

Link to comment
Share on other sites

Ok, danas sam uzeo ledice za dnevna svjetla tako da ih sada samo treba ugraditi.

Jos me zanima dali se preko daljinskoga mogu zatvoriti prozori na autu? - Ono drzim tipku za zakljucavanje malo duze i prozori se sami zatvore...  Moze li se to rijesiti preko kompjutera?

Link to comment
Share on other sites

Vecina ledica u rangu par eura koje mijenjaju 21W obicnu zarulju ako nema dobro hlađenje crkne za koji tjedan.

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam ove sam platio 60ak kn, naravno u Dubrovniku. Stavit cu ih pa cu vidjeti...

Link to comment
Share on other sites

Vecina ledica u rangu par eura koje mijenjaju 21W obicnu zarulju ako nema dobro hlađenje crkne za koji tjedan.

 

šlapatalk

 

 

ja sam kupio za 50 kn i rade već godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Livio, upravo takve sam stavio frendu u meg 3 i crkle su nakon par tjedana.

Medutim, iste sam stavio sebi u rikverc svjetlo i rade odlicno vec skoro godinu dana. Na toj poziciji ne gore dugo i nemaju se kada pregrijati.

Btw, pošto mi je rikverc svjetlo na poklopcu prtljažnika zbog cestog otvaranja zatvaranja, tj lupanja, otpalo je ovo malo stakalce na vrhu, leća. Malo sekundarnog ljepila riješilo stvar.

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Livio, upravo takve sam stavio frendu u meg 3 i crkle su nakon par tjedana.

Medutim, iste sam stavio sebi u rikverc svjetlo i rade odlicno vec skoro godinu dana. Na toj poziciji ne gore dugo i nemaju se kada pregrijati.

Btw, pošto mi je rikverc svjetlo na poklopcu prtljažnika zbog cestog otvaranja zatvaranja, tj lupanja, otpalo je ovo malo stakalce na vrhu, leća. Malo sekundarnog ljepila riješilo stvar.

šlapatalk

Ma ja sam sebi kupia za audia isto za rikverc svitlo, al ne paše to grlo pa sam mora druge uzet.

Link to comment
Share on other sites

dobro, frenchkey nije naveo da ubacuje u rikverc jednom godišnje pa mu traju duggooo :hop:...

ja imam neke xy po1.50 £ i fino rade na dnevnima ....a saf sam uzeo neke po 20kn...nisu mi kao ove...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio neke jos prije godinu i pol, dvije i jos rade. Al mislim da sam ih platio 15ak dolara. Jedino su pocele diodice lagano rikavat(imam one sa puno diodica), pa cu morat uskoro nove narucivat. 

Link to comment
Share on other sites

dobro, frenchkey nije naveo da ubacuje u rikverc jednom godišnje pa mu traju duggooo :hop:...

ja imam neke xy po1.50 £ i fino rade na dnevnima ....a saf sam uzeo neke po 20kn...nisu mi kao ove...

E, ali u dnevnom svjetlu mogu goriti satima bez orekida i normalno da se pregriju ako nemaju pošteno hladilo, dik u rikverc vozis 10ak sekundi, minutu najvisec28e65d4a152ca6900c3c2e560f4c3fb.jpg

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.