Jump to content

Kolika je temperatura...


goran_zg

Recommended Posts

Pozdrav,

Htio bi imat ovaj displej sa temperatutom, zanima me jel se moze to iscupat iz nekog i samo montirat, naravno da radi?

******

Ova moja straznja vrata koja nemaju rupu za zvucnik, jel imaju ispod rupu u limu i da li ovaj ukras i mrezica se samo usarafe preko ili je to spojeno sa komplet oblogom?

 

hvala unaprijed

P.s. ne znam izbrisat ovu sliku chipiranje tjuniranje - dobio sam odgovor prevaranti svi koji to nude.

vrata.jpg

radio.jpg

chip.jpg

Edited by goran_zg
Niko ne odgovara
Link to comment
Share on other sites

Clio 2 phase 1, 5 vrata, ima u zadnjim vratima rupu u limu gdje ide zvucnik 13cm, a na oblozi vrata je iznutra krug oznacen gdje se izreže rupa pa izvana stavis mrežicu. Mislim da je i kod tebe tako

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

 

Clio 2 phase 1, 5 vrata, ima u zadnjim vratima rupu u limu gdje ide zvucnik 13cm, a na oblozi vrata je iznutra krug oznacen gdje se izreže rupa pa izvana stavis mrežicu. Mislim da je i kod tebe tako

 

šlapatalk

 

 

 

 

ovaj plasticni ukras sa mrezicom je spojen sa oblogom ili se da skinuti?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.