Jump to content

"Circuit board" za stop svjetlo - kataloski broj


vip3141

Recommended Posts

Jel se moze posebno naruciti samo ploca u koju idu zarulje (slika 1 u attachmentu), umjesto citavog stop svjetla (slika 2)? Jel ta ploca ima neki svoj kataloski broj ili ide samo u kompletu sa citavim stop svjetlom?

Na engleskom bi to bilo nesto tipa: "Rear Bulb Holder Circuit Board Body".

Nasao sam kataloski broj od lijevog stop svjetla: RENAULT 8200262667 ili VALEO 088961, ali ne mogu nikako pronaci samo tu plocicu.

Oksidirali su kontakti i mislim da su mi nepovratno unistili tu plocu. Uglavnom, imam light show iza.

Auto je iz potpisa: Laguna 2, phase 2, 2007.g. 5 vrata hatchback.

IMG_1049.JPG

citavo svjetlo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno samo rabljeno ako nades neku polupanu lampu. I provjeri masu na konektoru, pocisti kontakt sprejem sve kontakte, sumnjam da su vodovi bas toliko lose stanje da se ne moze sloziti, nisu valjda stalno plivali u vodi :(

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno samo rabljeno ako nades neku polupanu lampu. I provjeri masu na konektoru, pocisti kontakt sprejem sve kontakte, sumnjam da su vodovi bas toliko lose stanje da se ne moze sloziti, nisu valjda stalno plivali u vodi :(

Imao si dobar hint - problem je bio u masi na konektoru.

Za update na temi - ne moze se kupiti samo ta ploca vec mora ici citavo svjetlo.

Uspio sam to posloziti da sljaka, tako da sam izbjegao kupovinu citavog svjetla.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.