Jump to content

Megane III coupe autosjedalica


MiKi1986

Recommended Posts

Pozdrav, zanimaju me iskustva s autosjedalicama za Megane III coupe. Koliki je problem baratati sa sjedalicom te da li ste uzimali isofix bazu? Znam da nije baš najpraktičnije ali vjerujem da se da izgurati 

Link to comment
Share on other sites

ne znam kak je s coupeom, vjerojatno neprakticnije nek s karavanom, al upravo zato uzmi isofix... meni je sve super-dostupno i opet je to bila jedna od onih wow investicija... otvoris, klik, zatvoris... nema pojasa, guranja, stekanja na slijepo i sl. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ja sam ti imao u coupeu III autosjedalicu sa bazom isofix...sa bazom isofix ti je puno lakse postavit i izvadit van sjedalicu, nazalost sam prodao coupea i uzeo verziju 5 vrata...uglavnom jaje ona prva sjedalica po meni je lakse stavit u coupea nego u 5 vrata, znaci na coupe preklopis sic, pomaknes ga stavis sjedalicu i nastimas sjedalo i gotovo...kod verzije 5 vrata mi je muka otvorim zadnja vrata pa onda sic treba pomaknut pa obilazenje oko vrata bla bla...a za dalje ona veca sjedalica od 9kg tj 9mj pa nadalje ce ti bit problem u coupeu...ja sam probao maxi cosi stavit nazad jedva ju ugurao...po meni coupea dobar za jaje a onda to prelazno razdoblje od 9mj pa dalje nikako...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.