Jump to content

Clio 3 RS197/200 - brtve vrata


Tomislav

Recommended Posts

Molim pomoć oko nabavke onih okomitih gumica na vratima. Trebam 2 komada (oba vrata) jer su se doslovno raspale. Cijena u ovlaštenom servisu mi je nekako neprihvatljiva s obzirom da se radi o gumici dužine cca 40cm i trajnosti 6 godina. Ak su tak loše i treba ih svako malo mijenjati, mogle bi biti i jeftinije. 

Link to comment
Share on other sites

Sta nemaju nikakvu ulogu da voda ne ulazi nekamo? I meni su oba dvije u banani i zrele za mijenjanje

Link to comment
Share on other sites

Naravno da imaju ulogu. Nisu ih stavili za ukras. Probaj vozit sa i bez njih na visim brzinama pa ces cut razliku.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na sivom sportu mjenjao neki 250kn oem bile kolko se sjecam.a na crvenom sam kupio s taman novim stavljenima pa sam miran zasada :)

Link to comment
Share on other sites

Dakle ako neskinete staklo i zaljepite gume kako spada mjenjat cete ih svake godine. Ako to napravite kako spada onda ce vam kao meni drzat vec 4 sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Sta nemaju nikakvu ulogu da voda ne ulazi nekamo? I meni su oba dvije u banani i zrele za mijenjanje

Na vozačkim je pala nova brtva, a na suvozačkim nije.

Nikakvu razliku ne primjećujem.

Ali ja se ne vozim pri "većim brzinama" očito. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne trudim više to mijenjati. Funkcionalno nisam ništa primjetio da ne štima...tipa....voda ulazi ili bučnije na autoputu. Jedino što vizualno izgleda lošije sa izlizano potrganim brtvama.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne trudim više to mijenjati. Funkcionalno nisam ništa primjetio da ne štima...tipa....voda ulazi ili bučnije na autoputu. Jedino što vizualno izgleda lošije sa izlizano potrganim brtvama.

postavi sliku  :)

Link to comment
Share on other sites

Sta nemaju nikakvu ulogu da voda ne ulazi nekamo? I meni su oba dvije u banani i zrele za mijenjanje

Na 190 počne šumit. Tak sam i skužio da nešto ne štima. Fala bogu, nema veze s ulaženjem vode.

A niš... od sad ću se vozit 230.

Link to comment
Share on other sites

Jesi pitao koliko dodje u ovlastenom? Nisam nista primjetio  na vecim brzinama ali bi ih zamijenio ili barem na vozackoj strani jer samo sta ne padne svakog casa

Link to comment
Share on other sites

Jesi pitao koliko dodje u ovlastenom? Nisam nista primjetio  na vecim brzinama ali bi ih zamijenio ili barem na vozackoj strani jer samo sta ne padne svakog casa

Reno Štarkelj, 150kn/komad.

Link to comment
Share on other sites

Kupio nove pred par mjeseci i razlika se osjeti pri vecim brzinama..

to je normalno kod clia 3vrata da se podere nakon par godina..

uzeo sam u auto roca cijenu sam zaboravio ali cca 150-160kn komad

20160210_143018.jpg

20160210_143027.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.