Jump to content

Zamjena 1.2 16v sa 1.2 16v tce


Fila1987

Recommended Posts

Pozdrav,

zanima me da li getriba sa 1.2 16v pase na 1.2 16 v tce?

Link to comment
Share on other sites

Fizički bi trebali pasati , jer su to u suštini dva ista D4F bloka , ulaz za poluosovine bi trebao biti isti , samo treba premjeriti spojničku da li je ista , jer TCe ima veće kvačilo (200mm nasprem 180mm kod običnog)

Link to comment
Share on other sites

Hvala.

Gledao po spec i getriba je ista, cak i ecu. Samo druge postavke. Sad trazim ok motor i odma ide na zamjenu + chipiranje

Link to comment
Share on other sites

Ček , ti misliš ubacivati motor a ne mjenjač?

Ta solucija sa motorom ne bude samo tako klapala , sam motor fizički nije nikakav problem ubaciti ali da to upali biće ti potreban  vrhunski elektroničar da to sve iskodira , jer moraćeš ubaciti novu motornu instalaciju , novi ECU a onda je to sex upariti sa postojećim upravljačkim uređajima u kabini (tabla,uch,čitač koda...)

Vjeruj  mi najisplativija solucija ti je , prodaj toga i uzmi orginal TCe , ostalo sve nije vrijedno novaca i živaca...

Link to comment
Share on other sites

totalno neisplativo. ubaci 2.0T kad vec mjenjas :D 

Link to comment
Share on other sites

Tnx na odg.

Nesto smo sitno kemijali i gledali...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.