Jump to content

CLIO 2 1.2 43KW check engine lampica


Siljilo

Recommended Posts

Pozdrav,

Imam problem.

Check engine lampica se upalila i stalno gori,

motor radi normalno, grešaka na kompjuteru nema. (kontrolirala 3 mehaničara sa raznim dijagnostikama).

Probao sam i skinuti klemu na aku preko noći i ništa se nije promijenilo.

Molim savjet.

Hvala

Edited by Siljilo
Link to comment
Share on other sites

Bio sam u ovlaštenom servisu, kod prijatelja koji je mehaničar i kod kuma mehaničara.

Kaj to nije dosta????

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, bio si u ovlaštenom, vidjeli su da gori lampica i rekli "OK, lampica gori, ali mi ne nalazimo nikakve greške, auto je ispravan."?

Link to comment
Share on other sites

otprilike tako je bilo, ne očitava nikakvu grešku sve je ok, možda je do goriva....

Link to comment
Share on other sites

Jesu ti naplatili defektažu ili dijagnostiku?

p.s. je li ti poništen servisni interval kada si ga servisirao zadnji put? nekim autima (rover, recimo) svijetli ta lampica ako nisi predugio bio na servisu tj poništio interval prilikom servisiranja.

Link to comment
Share on other sites

Citam na forum hr da je lik na istom autu, motoru, tek nakon 14 god mijenjao zupčasti. A nebi ni tad da nesto nije rostalo. Btw, pumpa vode je bila u pitanju. Slovenski servis je nahvalio jer u Zg i okolici nema postenog servisa po njemu.

Hm, vjerojatno su mu Hr htjeli mijenjati zupčasti ranije. Zamisli, koji lopovi! :bigl:

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

u kojem ovlaštenom si bio? 

 

i fakat jesu ti naplatili to? 

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Riješeno,

lamda sonda br. 2

BOSCH diagnostika cini čuda,

Auto je svake godine u 12 mj na redovnom servisu ne zbog kilimetara nego zbog vremenskog intervala. 

Nitko mi nije ništa naplatio.

Hvala na komentarima!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.