Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Ah, zivci mu valjda osli. Osli bi i meni da sam radio ko razminer. Sad kupio novo dizlo pa mu nakon pol godine zao sto nije kupio noviji od 115 ks. Urukao u auto da je na kraju ispao 200000kn.a opet ima rumunja. Nekad me podsjeca na razmazenog balavca.
No ontipic. Od sveg soomenutog, direktas diesel samo trosi manje goriva, a sve ostalo od ekologije je na strani benzina. Benzin je 50x bezopasniji za ljudsko zdravlje od diesela. Atmosferac ispusta molekule koje su prevelike da bi usle u krvotok. Osim ako ima direktno ubrizgavanje ko diesel, tada mu se povecava iskoristivost ali u ispuhu ima puno malih cestica. Par godina su se izvlacili s tim ali sad i benzinjare imaju GPF.
atmosferci nemaju jer nije potrebno.
Tak da ce se i dalje proizvoditi. A o tome da se ljepse vozi je subjektivno, meni je neopusivi gust navrtavati motor i saltati na 5500 okr i razvlaciti svaku brzinu a ne vozit se na 1800 okr. Svakakvih nas ima.
Sto se tice ekologije, nijedan auto sa manjim CO2 nece sprijeciti globalno zagrijavanje, problem je u teskim industrijama u siromasnim zemljama i ukupnom zagrijavanju atmosfere, a jos ve

Neznam zakaj nemrem editirati prek tapatalka. Htio sam napisati da CO2 ne moze nestati iz atmosfere. Jedini nacin je da ga apsorbiraju velike šume u fotosintezi. Ali u 50 godina, 50% svih suma je nestalo. Zato se co 2 gomila. I tome zacaranom krugu nema kraja.
Co2 iz ispuha auta je promil u globalnoj emisiji CO2.
sad su se okomili na dizele jer mikriskopske cestice čadje koje se nalaze u ispuhu diesela prouzrocuju rak pluca. To je dokazano. A ovo sa CO2 je prica bez kraja.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, IcyTexx said:

@zeko - ponekad stvarno nisam siguran dal trolaš il si ozbiljan.

Ni meni nije jasno, gledam i nevjerujem, mirnije radi :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites



nijedan auto sa manjim CO2 nece sprijeciti globalno zagrijavanje, problem je u teskim industrijama u siromasnim zemljama i ukupnom zagrijavanju atmosfere, Htio sam napisati da CO2 ne moze nestati iz atmosfere. Jedini nacin je da ga apsorbiraju velike šume u fotosintezi. Ali u 50 godina, 50% svih suma je nestalo. Zato se co 2 gomila. I tome zacaranom krugu nema kraja.
Co2 iz ispuha auta je promil u globalnoj emisiji CO2.



Pun pogodak glede euro normi, električnih auta i koječega drugog....


TURBO TERROR

Link to comment
Share on other sites

Martinko sine sklopio si od dva covjeka jednog, drugi nas kolega je cistio nasu zemlju od mina i brijem da nije živčan od toga, nego staložen, jedino trazi da mu auto dobro grije :D

 

Edited by CRN11
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LeoRS said:

Ni meni nije jasno, gledam i nevjerujem, mirnije radi :D :D :D 

Ni meni vise nist jasno. Sad neznam kaj bolje dizel il benga

Link to comment
Share on other sites

Svejedno je vise.. i tak svime upravljaju iluminati i mracne sile prolazne stvarnosti.
Sve je urota, laz i manipulacija.
A narod placa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zeko said:

Ni meni vise nist jasno. Sad neznam kaj bolje dizel il benga

Dizel je jedino bolji u kamionima i radnim strojevima.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, CRN11 said:

Martinko sine sklopio si od dva covjeka jednog, drugi nas kolega je cistio nasu zemlju od mina i brijem da nije živčan od toga, nego staložen, jedino trazi da mu auto dobro grije :D

 

@dado_sk javi se, jel grije xsara po ovim minusima? ?

Čovjek se tolko smrzao u fiat čađari, da ima peć u autu ziher sad ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, homer said:

Zeko, zar nisi rekao da ides po trophya? Pa nema dizel rs ?

Ja cekam s nestrpljenjem topic i prvo predstavljanje trophy-a na forumu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zeko said:

Cekam neki rabljeni s 200.000km ??

Pa da možeš napravit 2.0dCi swap.

giphy.mp4

Ili još bolje, 1.5dCi. ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, homer said:

@dado_sk javi se, jel grije xsara po ovim minusima? ?

Čovjek se tolko smrzao u fiat čađari, da ima peć u autu ziher sad ?

Nikad nisam imao auto da tako grije kao Xsara. Nevjerojatno. Nakon 500-600 metara već počinje. Uz to taj krš ima i odličnu klimu. Dečki,auto van svih očekivanja. Mislim da u tome rangu od cca 5000-6000 kn nema boljeg.nema kvrckanja plastike,unutrašnjost se uopće ne haba. Susjed uparkirava stila jtd karavana,velim ja njemu "nisi se sigurno nikad ugrijao u njemu".. on spusti glavu i pita kako znam? Ha ha ha..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dado_sk said:

Nikad nisam imao auto da tako grije kao Xsara. Nevjerojatno. Nakon 500-600 metara već počinje. Uz to taj krš ima i odličnu klimu. Dečki,auto van svih očekivanja. Mislim da u tome rangu od cca 5000-6000 kn nema boljeg.nema kvrckanja plastike,unutrašnjost se uopće ne haba. Susjed uparkirava stila jtd karavana,velim ja njemu "nisi se sigurno nikad ugrijao u njemu".. on spusti glavu i pita kako znam? Ha ha ha..

Sta to ima neki elektricni grijac da tak brzo krene? Jer makar je benzinac, ako ga tih 500-600m ne koljes u crveno, nema sanse da pocne znacajnije grijat.

Edited by Lucky_ZG
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lucky_ZG said:

Sta to ima neki elektricni grijac da tak brzo krene? Jer makar je benzinac, ako ga tih 500-600m ne koljes u crveno, nema sanse da pocne znacajnije grijat.

Moze grijat i nakon 1m ako ga drzis u leru jedno vrijeme ?. Moj isto brzo krene s grijanjem. Nakon par minuta pocinje solidno grijat.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zeko said:

Dobro tvoj auto ima 200.000km iskustva?

Ipak ima i godina??

236.000km iskustva 

Link to comment
Share on other sites

Ajmo na temu, 1.5dci nebu iz prozvodnje dobrih 10god?

Cekamo clio 5?

Koji bu isto imo 1.5dci 115ks? ipak ce jos malo kikaci patit kod vrtica???

Link to comment
Share on other sites

5e4a6110.jpg.40c7f7c427c99b61c76bcb0f634d71cf.jpg7b240910.jpg.a37b0182b95e30d7d797d71741609aba.jpg9ececf10.jpg.594ecace4f4c5880a64b6f7a5ed636ab.jpgd2cda310.jpg.b43fb8fb41c6bcdd6a4e18cbb449a95c.jpgf68dea10.jpg.143f1a38df8edfb02c3bb3ad1815c5bd.jpgDanas samo slike interijera, sutra eksterijera.

fb_img11.thumb.jpg.c93c2d54f0d1155e1db3a62f5dde271d.jpg

Edited by lagunaCoupev6
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Puno bolje nego prije, al ovaj tablet je saka u oko. Treba ga vidjet u socijalnijim verzijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.