Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

11 hours ago, mata73 said:

To nisu narudžbe, nisu čak ni prednarudžbe nego broj zainteresiranih ljudi za auto koji su unaprijed platili 150 EUR. Svi ti ljudi da bi bili kupci moraju tek taj auto naručiti, a narudžbe za R5  još uvijek nisu moguće jer se otvaraju tek u svibnju. Ni cijene nisu još poznate, drugim riječima svih ovih 50.000 ljudi koji su uplatili 150 EUR mog odustat od narudžbe. Sve u svemu R5 ce se prodavati, prodavao bi se još puno bolje da ima 100 ks benzinjaru pod poklopcem..

Edited by fabi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvijek su postojale alijanse. Mozda na kraju vag i kupi renault grupu. Kak je kupio skodu, seat itd. Laksi je razvoj pogotovo elektricnog auta u suradnji nego sam. 

Link to comment
Share on other sites

Realno bolje vag nego stellantis

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opel predstavljen preko Corse, a BMW je predstavljen preko petice. Nije baš fer...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Bravo Renault

Kao bravo renol a ustvari postavlja zbog benveja švapskog smeća kvarljivozapaljivog 

Fejk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad kažem da sam sretan što sam živio u doba najjače auto industrije neki kažu da to doba tek dolazi.

Doba čega?

Ovih što zuje ko komarci, puštaju fake zvuk da ih se čuje!

Sigurno ću svaki Trophy još bolje odmjeriti kad ga vidim jer je pitanje kad nečeg takog neće biti.

Nadam se da ćete uživati u kratkom osvrtu na neke modele.

https://www.jutarnji.hr/autoklub/vremeplov/renaultove-ikone-brzine-sedam-nezaboravnih-modela-koji-su-definirali-sportski-duh-francuske-marke-15445479

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ok. Mogao je malo proguglati bolje i još koju rečenicu dodat. I prekontrolirati napisane brojke. Ali ograničiti na 7 od kojih su svi 7 nedostižni ili gotovo nedodirljivi ne samo za običnu raju kao ja..

Link to comment
Share on other sites

sutra, 9 ujutro, predstavljanje novog Captura....redizajniranog.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.