Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Malo me podsjeca na kokpit u filmu Interstellar:

 

zsuTa.thumb.jpg.ee08ffa232fe881e007a568e28774021.jpg

Tj. robota Tars ?

2 zeko uzimas trophy i clia 5 od 160hp. Jbte pa ti si rokfeler ?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, zeko said:

Ici cu ga ja skicnut, ak ce nudit 1.3 tce 160ks saltung

Sta ce ti to, bolji ti je dci ?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zeko said:

isto ko i ti?

Meni zene ( clio sport 197 ) ne dozvoljava kupnju novog jbga. Mozda kad bi ju dobro prodo ahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Bit ce jako nezgodno za vise ljude ako se ovi nasloni za glavu ne mogu podizati kao na Volvu i Mercu A klasi... Inace me ovaj ekran cak i ne smeta u toj klasi "igracka" automobila, zapravo mu pase. Bas me zanima koliko mjesta nudi u odnosu na novog Clia. Kad uopce dolazi u salone?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, lagunaCoupev6 said:

screen10.thumb.jpg.51dfba4c00081a39294cd478d18f1fc4.jpg

Nije cak tako ni visok. Al ova boja je ruzna. I nikako nekuzim te plastike koje nisubu boji, kao da je auto od prije 15g. , ,a ne moderni automobil. Ali kao sto sam vec spomenio bit ce puno vise "socijalnih" clia V, nego sto je ovaj na predstavljanju s gomilom opreme.

Link to comment
Share on other sites

Veliki napredak iznutra, a bilo bi dobro i da tu kvalitetu završne obrade riješe samo nekako sumnjam. Izvana, to je clio, mada mi je prednji kraj clia 4 nekako pki draži i skladniji. 

Link to comment
Share on other sites

barem taj socijalni unutra ce moc primiti posten audiofilski HU, a ne ova govna danasnja od tac skrina...

lajkam volvo naslone na glavu, povisena pozcija mjenjaca (po meni bi svaki auto tako trebao imat), tablet koji strsi, tipke ispod, okrugle kontrole klime kao u lusteru, nadam se da ce ekran biti full led, sa customizirabilnim uricama, izvana mi nije nes, isti clio 4 bocno, sa kljovama ispod jako slicnih farova...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ruske said:

barem taj socijalni unutra ce moc primiti posten audiofilski HU, a ne ova govna danasnja od tac skrina...

lajkam volvo naslone na glavu, povisena pozcija mjenjaca (po meni bi svaki auto tako trebao imat), tablet koji strsi, tipke ispod, okrugle kontrole klime kao u lusteru, nadam se da ce ekran biti full led, sa customizirabilnim uricama, izvana mi nije nes, isti clio 4 bocno, sa kljovama ispod jako slicnih farova...

Cisto sumnjam da ces 1DIN uopce moc stavljat pored tog tableta, ali i zasto bi. Prvo u startu se moze naruciti bolje ozvucenje pa zamjenis zvucnike. Drugo postoje razne kineske kemije ali u autokucama zvuka koji znaju. Jer ako Autosound moze u najnoviju BMW 5 stavit jos bolje, onda moze i u ovaj sporet. I trece, doba glazbe i tih zamjena polako umire. Autindolaze sa multimedijom i sasvim solidim ozvucenjem da je ovo sve ostalo nakaradno i nepotrebno. I narusava izgled. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to stock ozvucenje (i u najboljem slucaju, gdje se brandira B&O, H&K, bose i sl.) je da prostite na izrazu GOVNO...samo prostituiranje imena...zvuk je zaqrac, koliko god se vama svidio sta "lupa", to nije to, oprosti...kvalitetan zvuk je puno vise od samog lupanja...to sta 99,5% ljudi ne shvaca...nijedna multimedija sa 5 7 9 10 5020349 inca nece nikad imati pravi zvuk, tko god se potpisao na sustav...i onda kad mi pisu npr audio sustav sa DESET zvucnika...WOW...mocno...

frend moj je frik sto se tice muzike, ja ga nastojim pratit, evo covjek zeli zamjeniti multimediju u cliu 4 sa obicnom manjom konzolom sa 1 din radiom, jer ima doma audiofilski model alipina od pred neznam 10g, dok su jos valjali...i covjek place jer nemoze nac nacin (osim DIY, ali nije bas fanatik unistavanja oem konzole) da ubaci taj radio umjesto fensi smensi tač ekrana...a da ne pricamo kakve je zvucnike stavio na mjesto premocnih stock BASS REFLEX zvucnika...

@EL__ javi se i usput pogledaj slike novog clia :D 

Link to comment
Share on other sites

Trebo je kupit drugi auto. Po tom razmisljanju nije ni ovjes najbolji na autu, pa mozes mjenjat za gewinde. Glazba je sasvim dovoljna za normalno slusanje, tko zeli vise neka si uzme nesto gdje moze vise kemijat.

Link to comment
Share on other sites

neznam sta ti odgovoriti na ovo...covjek je htio clia 4. covjek je audiofil. covjek je napravio kompletni sustav za se najezit. covjek oce alpina ubaciti i trazi maske. u renaultu sam dobio danas odjeb. jos mu nisam to rekao jer nemam srca. ostanu ovi tvoji iz osijeka. na netu nigdje nac nekoga da prodaje, a POSTOJE 1din okviri, jedino je srednja konzola problem, a prema rijecima ovih iz renaulta, treba komplet cijeli kokpit mjenjat ? 

ugl promasena tema...

clio 5 - zanima me FUL isto kao i tebe kako ce izgledati autentique ili kako ce se vec zvat bazni...

Link to comment
Share on other sites

Clio ko Clio...veselje za sirotinju. Po ovom što vidim sa slika sve više mi počinju ličiti na švabe i njihovu VW grupaciji gdje izmjeniš malo svijetla i hopa cupa eto novog auta i novog modela...di je nestala ona dizajnerska maštovitost, probijanje granice dizajna itd...ovo sve što se danas nudi je toliko progutano da je sve postalo dosadno. Izmjene farove , malo cockpit di dodaju space shuttle ekran unutra sa hrpom elektronike (samo da ne završi sve to ko Laguna 2) i eto novog auta.

Link to comment
Share on other sites

Mogu oni napravit svemirskog Clia za 50k EUR, al tko će ga kupit?

Edited by IcyTexx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bit ce ljudi koji kritiziraju, al to ionako nisu kupci.

Auto je odlican po izgledu i veliki ce imat uspijeh. Mene zanima kak se grandtour izgledat?

Link to comment
Share on other sites

I ja bi bil sirotan pa da mogu kupiti takav auto :D

Al kaj ce to meni gurnem štaflu pod šajbu i maznem tablet slucajno i kaj onda, nemogu na face kad je crveno na semaforu :D nije to za mene auto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.