Jump to content

prolazak tehničkog sa nesipravnim prtljažnikom


Chupi

Recommended Posts

evo približava se vrijeme za Megane 2 Grandtour tehnički pregled, osiguranje i slično...

još uvijek nisam popravio kablove(bravu) na prtljažniku pa se isti ne može otvoriti

zanima me je li to utječe na prolazak na tehničkom pregleda

ustvari može se otvoriti samo iznutra, dosad me još nisu tražili otvaranje prtlkjažnika al bolje pitat?

Link to comment
Share on other sites

A inače ga oni otvaraju ili traže da ga otvoriš radi prve pomoći, trokuta i ako je auto na firmu radi vatrogasnog aparata. Barem su mene tražili sad u 1. mjesecu kad sam bio.

Link to comment
Share on other sites

nikada mi nisu tražili otvoriti gepek. 16 godina

Link to comment
Share on other sites

u njemačkoj otvaraš sve i pokazuješ, u hercegovini  nekad nemoraš ni doć sa autom na tehnički, samo papire ovjeriš, osiguranje platiš i mito..

ovisi gdje si i što i kako.. ako nemaš vezu, popravi to, i tebi treba normalan gepek..

Link to comment
Share on other sites

u njemačkoj otvaraš sve i pokazuješ, u hercegovini  nekad nemoraš ni doć sa autom na tehnički, samo papire ovjeriš, osiguranje platiš i mito..

ovisi gdje si i što i kako.. ako nemaš vezu, popravi to, i tebi treba normalan gepek..

Ne moze ima par godina, uvedeno da se slika auto na tehnickom

Link to comment
Share on other sites

Dakle ne idi u Njemačku na tehnicki, tamo otvaraju

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Popravi gepek. Ili Odi tamo na regu gdje si vec bio. Otvori gepek da bude onak odskrinut samo, da ga samo dignes ako bude trebalo...

Link to comment
Share on other sites

Mene nisu nikad trazili da otvaram.

Zasto ne zakvacis na polugicu kojom otvaras iznutra flaks (silik) i dovedes negdje do zadnje police pa mozes otvarati povlacenjem iste?

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam morao otvarati bunker na tehničkom. Posljednji puta mi je auto bio udaren od iza, skraćen bunker za 5cm i prošao sam.

Link to comment
Share on other sites

Ja drzim prvu pomoc u pretincu naprijed.... 

taman posla da mi zauzima koristan prostor. Sva oprema je pozadi ispod tapecirunga prije rezervne gume, niti se vidi niti smeta

Link to comment
Share on other sites

taman posla da mi zauzima koristan prostor. Sva oprema je pozadi ispod tapecirunga prije rezervne gume, niti se vidi niti smeta

Nije stvar u prostoru. Vozi ćelave gume i postavljanjem dodatnog tereta na prednji kraj auta dobiva bolji grip :yeah:

 

Link to comment
Share on other sites

French sa ovim kompresorom ne možes ni sisu napuhati ?

Drči i grije se bez učinka. Nažalost imam takav.

Link to comment
Share on other sites

French sa ovim kompresorom ne možes ni sisu napuhati ?

Drči i grije se bez učinka. Nažalost imam takav.

može, može, samo mu npr za gumu od T.Vinkovića treba 20 min ;)

Link to comment
Share on other sites

Sunce vam zarano pa nek stavi prvu pomoc i te pizd4rije naprijed ili ispod sica dok ne prodje tehnicki ako ga budu trazili   :D 

Link to comment
Share on other sites

Prva pomoc inace mora biti na dohvat ruke u kabini s vozacke pozicije kolko znam po zakonu..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

nikad čuo za to, moram priznati. Razlika u 3 sekunde više što ju ja dohvatim iz gepeka

Link to comment
Share on other sites

u principu ima smisla, jer ak te netko nabije otraga, ni nemreš do gepeka.

a ak netko krvari u autu, treba ga odmah zamotati..

Link to comment
Share on other sites

ja nedam nikome da mi krvari po autu...

:yeah::hahahe:

nikad čuo za to, moram priznati. Razlika u 3 sekunde više što ju ja dohvatim iz gepeka

veca je vjerojatnost da ces u nedaj boze situaciji moci doci do onoga u kabini nego u gepeku koji moze zaglaviti itd. i da mozes sam sebi pomoc ukoliko zatreba odma ako si prikljesten itd.

Link to comment
Share on other sites

to stoji, logično je, ali ionako mali pretinac da napunim onom ogromnom prvom pomoći...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.