Jump to content

Laguna se neda ugasit...


Zoran J

Recommended Posts

Bok ljudi. Danas se desilo nekaj čudno...supruga me zvala i veli da nemoze ugasit auto?!?! Pošto nisam našao pametnije riješenje reko ubaci u 4 brzinu i zategni ručnu i kad je krepao izvadi karticu. Nakon toga desni žmigavac blinka,svijetlio je servis,i jos neke lampice,radila je klima...wtf? Ja dođem doma izvadim "-" klemu na akumulatoru,spojim za par minuta i sve radi kak treba.

Dal ima netko slično iskustvo?

Link to comment
Share on other sites

To je Renault, kvaliteta! To je toliko dobro da se ne da ugasit, a ne kao ostali da vec sa paljenjem imaju problema [emoji16]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To je Renault, kvaliteta! To je toliko dobro da se ne da ugasit, a ne kao ostali da vec sa paljenjem imaju problema emoji16.png

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 

 

Pa čuj...bolje da pali i da se neda ugasit hahaha tu se moram složit?

Link to comment
Share on other sites

Negdje u glavi mi stoji, da ima fora da par sekundi drzis pritisnutu tipku START/STOP i onda ce ti se sigurno ugasiti.

Link to comment
Share on other sites

Negdje u glavi mi stoji, da ima fora da par sekundi drzis pritisnutu tipku START/STOP i onda ce ti se sigurno ugasiti.

To se jučer događalo. I nakon kaj sam ga skinuobsa akumulatora danas radi savršeno. Pali,gasi...sve ko i prije. Kaj može bito uzrok? Jesu to samo "hmušice" ili postoji neki kvar na autu?

Inaće sad si me sjetio...5uzastopnih brzih pritisaka na start-stop prekidač bi se trebao ugasit(emergency stop) ali nisam se jučer toga sijetio?

Edited by Zoran J
Link to comment
Share on other sites

...5uzastopnih brzih pritisaka na start-stop prekidač bi se trebao ugasit(emergency stop)...

mislim da je ipak to sa 5 pritisaka a ne sa drzanjem tipke 5 sekundi kako sam prvi put napisao.

Link to comment
Share on other sites

Negdje u glavi mi stoji, da ima fora da par sekundi drzis pritisnutu tipku START/STOP i onda ce ti se sigurno ugasiti.

Hahaha, pa tako gasis comp ako se zablesira, vjerojatno si pomiješao sa tim.  :D

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja isti problem..samo kod mene je benzinac..uglavnom bilo je do nekih žica tj. nekih džekova ispod akumulatora..

valjda je nekome akumulator prije iscurio i nagrizao te džekove i žice..

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno nema nikakve veze s tvojim slučajem ali ja imam bluetooth karticu i ako je auto upaljen a ja odem s karticom dalje od auta, auto se neće dati ugasiti dok kartica ne bude toliko blizu da je može comp od auta očitati... 

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno nema nikakve veze s tvojim slučajem ali ja imam bluetooth karticu i ako je auto upaljen a ja odem s karticom dalje od auta, auto se neće dati ugasiti dok kartica ne bude toliko blizu da je može comp od auta očitati... 

hoce brzim uzastopnim stiskanjem (mislim da treba dva puta) 

ima on neki ventil za meko gašenje?

trebao bi imati, jer im je to i kao za sigurnosno gasenje u slucaju iberturaze

Link to comment
Share on other sites

Kad se neće ugasit svijetli SERVIS,STOP i onak treperi indikator za desni žmigavac. Kad se odspoji akumulator i ponovno spoji sve OK a danas jos i ponekad neće upalit...i samo svijetli ona crvena točka koja obicno blinka kad je zgasen...i opet odspojim akumulator,spojim i sve radi...i da cupam kosu...?

Link to comment
Share on other sites

hoce brzim uzastopnim stiskanjem (mislim da treba dva puta) 

trebao bi imati, jer im je to i kao za sigurnosno gasenje u slucaju iberturaze

Hvala, nisam imao pojma :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.