Jump to content

laguna 3 2.0 dci


P4tr1ot

Recommended Posts

ako je zaista CD, onda su tu išli samo originalni dijelovi i ovlašteni servis

Link to comment
Share on other sites

Tako bi trebalo ali ja bih proverio! Ima i potpuno suprotnih iskustava ...

Link to comment
Share on other sites

možda je to samo mamac, ali se da i provjeriti prošli vlasnik i vjerojatno ima servisnu knjižicu i servis svakih 30.000 km :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ako nista drugo makar je redovno pran i odrzavan

pran je sigurno. Odrzavan na papiru isto. U praksi je velika sansa da nije. Imao je mozda i puno vozaca a to nikako nije za pohvalu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislis zamenu ulja na 30 000 km?:piju:

Da. Mada ne mora biti.

Na slikama jako dobro izgleda. Prije bi ju uzeo nego neku trojku s ćelavom opremom

Link to comment
Share on other sites

Rekoh da to treba videti uzivo, slika je slika - moze da bude i ovako i onako. Uostalom od Varazdina nije bas predaleko do Dezele, sem ako nije dole negde na moru. Na istim oglasima ima bas dosta L3 mada znam da ovde, po Srbiji, se bas nesto i ne cene vozila iz Slovenije. Ja se drzim pravila da nema pravila, to je ipak trziste necega sto je korisceno i nikako se ne moze uvesti u neka pravila i standarde ...

Link to comment
Share on other sites

jos uvjek samo gledam jer mi je clio regan do 11 mj. mada planiram na 3-ojku 2008,2009 godiste ali da mi i 2-ojka s tim motorom i opremom uleti za dobre novcei ispod 200 000 km isto bi razmislio ali 2007 god a i posto radim za slovensku firmu mogu tamo kupiti auto bez da ga uvozim. samo mi je zao clia prodat jer fakat od kad sam ga kupio samo redovni servis i gume  i gas i mada je 1.6 motor benzinac mene je iznenadio s potrosnjom ali posto je 3 vrata i familija se povecava trebam nesto vece

Link to comment
Share on other sites

Prijateljski savet: Ako kupis L3 izvrsi psihicke pripreme za povecanu potrosnju. Ne moze da kopa kanale i pije supu ...

Edited by Astrea
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pozdrav,

jel puno za Lagunu 3 2.0 dci 130 prijeđenih 175.000 km. Uredno servisirana svakih 20.000 km. Iz 2012. godine je. Cijena oko 65.000 kn.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

jel puno za Lagunu 3 2.0 dci 130 prijeđenih 175.000 km. Uredno servisirana svakih 20.000 km. Iz 2012. godine je. Cijena oko 65.000 kn.

imas moju L3 2.0dci 150ks za 52.000 :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

jel puno za Lagunu 3 2.0 dci 130 prijeđenih 175.000 km. Uredno servisirana svakih 20.000 km. Iz 2012. godine je. Cijena oko 65.000 kn.

Nije. Tek je razradjena ako je normalno vozena.

Link to comment
Share on other sites

Taj motor ide pola miliona, bez da se nakaslje. Uz 2.0 i 2.2 benzince, nesto najizdrzljivije sto je Renault ikada napravio. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.