Jump to content

P: Megane 3 Grandtour 1.5 dCi GTline


Max

Recommended Posts

  • MilosB locked this topic
  • mata73 unlocked this topic

Prodajem Renault Megane 3 Grandtour 1.5 dCi GTline 110 Energy Start&Stop

2013 godina, 98500km

Vise nego redovno odrzavan

Cijena 95000kn

Njuskalo oglas http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-gtline-energy-oglas-18908292

 

 

 

O autu se sve zna, puno stvari je promijenjeno u garanciji, prodajem jer sam dobio dijete i treba mi vise mjesta. Nije mi hitno, auto vrijedi daleko vise od ove love ali ako ga ne prodam ide pod racun za novi. 

Trenutno je na zimskim felgama i gumama Continental ContiWinterContact TS850 koje su prosle oko 15tkm koje ozbiljnom.i simpaticnom kupcu mogu ukljuciti u cijenu. 

Ulje i filteri su mijenjani svakih 15tkm, sve plocice su skoro nove, sajba je na kasko promijenjena preklani jer je imala udarce od kamencica.... Nema smisla da pisem, sve se moze procitati u mojoj temi.

Volio bi da ode u dobre ruke. 

 

Link to comment
Share on other sites

ako ga ne prodam ide pod racun za novi.

Ako ga ne prodaš, ponudi ga po cijeni koju ti autokuća nudi. Otići će u roku keks :D

Link to comment
Share on other sites

I to kaj velis, a onda 2 dana nakon po 10tkn vise

najmanje.... za mog mi nudili 93 000kn. Prodali bi ga za 110.000. 

sretno

Link to comment
Share on other sites

Pa dosta ti je karavan za jedno dijete ;)

Ja se nadam i iščekujem tako da za par mjeseci bit će grandtour dovoljan i za dvoje:wavey:

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.