Jump to content

Čep od spremnika goriva


Limun2911

Recommended Posts

Dakle, noćas mi je netko maznuo čep sa spremnika twinga (99 godište) i isisao nešto malo benzina.

Tražim čepove po trgovinama i njuškalu. Imam pitanje: da li paše čep od clia I? Zna li itko?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

E onda auto u sigurnu garažu. Da su htjeli gorivo onda bi izbušili rezervar, sa krađom goriva je mamac. Žele auto, pa dok izrade ključ, a za to im treba 10 min. Imobilizator riješe bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam. Imam Cobra alarm na autu kada su mi još kao novom provalili u Twileta. Pajserom su odvalili vrata i ušli zbog sunčanih naočala vrijednih (kao nove) 500 kn. A i susjedu su isisali benzin iz Punta. Tako da su prije klinci u potrazi za besplatnim gorivom.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam. Imam Cobra alarm na autu kada su mi još kao novom provalili u Twileta. Pajserom su odvalili vrata i ušli zbog sunčanih naočala vrijednih (kao nove) 500 kn. A i susjedu su isisali benzin iz Punta. Tako da su prije klinci u potrazi za besplatnim gorivom.

vidim u potpisu Dubrava...

jesu to bili u noćnoj akciji susjedi bez prebivališta s boravištem u Kozari bok?

Link to comment
Share on other sites

Ah što reći... Nije prvi puta.

Na Twingu je vrlo brzo provalio netko u njega pajserom i razvalio mi vrata - rezultat ostao sam bez sunčanih naočala jer vjerojatno nisu znali izvaditi radio. Zatim sam ugradio alarm pa je to stalo, ali su netragom nestale radkape i brisači. Evo sada bez goriva jer alarm taj dio ne pokriva.

Na Scenicu mi redovno nestaju čepovi od alu felgi i nakon što su mi ih dva puta skinuli više ih ne stavljam. Baš me briga, neka stoje rupe na sredini.

Ali ipak mislim da to nije pitanje kvarta (Gornja Dubrava) već općenito ekipa lagano operira po Zagrebu na tim niskim vrijednostima jer kada sam zvao policiju prvi puta rekli su mi da je mala šteta, slegnuli ramenima i otišli.

Link to comment
Share on other sites

Evo ideja, napravi nekakav metalni žig s inicijalima, ugrij ga do crvena i utisni u te plastične poklopce pa ih potraži na Jakuševcu slijedeći tjedan

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.