Jump to content

Druga instalacija - ne zaključava vrata


borny

Recommended Posts

Na suvozačkim vratima sam zamijenio kompletnu instalaciju kako bih sa el. retrovizora koji još nije funkcionalan očitao temperaturu i prikazao je na displayu.

Zvučnik radi, podizač radi, senzor temperature radi, ali vrata ne zaključava. Jutros sam čačkao sa osiguračima, izmjenjivao instalacije i odjednom je proradilo. Isprobao 15-20 puta u više navrata bez greške.

Par sati kasnije opet ne zaključava. Signal za zaključavanje uredno šalje na konektor tako da mi zbilja nije jasno zašto motorić ne zaključa.

Link to comment
Share on other sites

Vratio staru instalaciju i opet ne zaključava grrrr....

Link to comment
Share on other sites

Otišao na otpad po drugu bravu i ni ta nije radila. Čovjek pogledao konektor na štoku i našao savijeni pin :)

Sve funkcionira uključujući očitavanje temperature.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na suvozačkim vratima sam zamijenio kompletnu instalaciju kako bih sa el. retrovizora koji još nije funkcionalan očitao temperaturu i prikazao je na displayu.

Zvučnik radi, podizač radi, senzor temperature radi, ali vrata ne zaključava. Jutros sam čačkao sa osiguračima, izmjenjivao instalacije i odjednom je proradilo. Isprobao 15-20 puta u više navrata bez greške.

Par sati kasnije opet ne zaključava. Signal za zaključavanje uredno šalje na konektor tako da mi zbilja nije jasno zašto motorić ne zaključa.

kako si to napravio? uglavnom nemam ni display ni el. retrovizor, sve sam rastavio, nassao samo sivi konektor za display sa nekoliko zica i sta sad?

Edited by goran_zg
Link to comment
Share on other sites

kako si to napravio? uglavnom nemam ni display ni el. retrovizor, sve sam rastavio, nassao samo sivi konektor za display sa nekoliko zica i sta sad?

MIslim da sam ti negdje već napisao.

Nađi display koji paše na dotčni konektor. Nabavi el. retrovizore, odgovarajuće instalacije za lijeva i desna vrata (postoje 2 tipa), joystick za namještanje retrovizora, plastiku u vratima vozača na koju se montira taj joystick i sve spoji. Ako imaš sreće, u autu ti je već provedena instalacija i raditi će plug & play.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.